Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

A što se tiče ovih kružnih tokova gore, oni su odavno ušli u plan detaljne regulacije za ovaj deo grada, tj. nije da ih tek planiraju, oni su već odavno tu fiksirani planskim dokumentom.

Link to comment

maločas videh prilog na N1 o inicijativi za sklanjanje rampe na ulazu u soliter u bloku 44.

momak reče u mikrofon kako je to bila inicijativa 5 vlasnika stanova. razlozi, po meni, bizarni. reče da je usvojevo većinom prisutnih (njih petoro). drugise nisu pojavili. soliter od 13 spratova. poslejeon i ioš jedna objašnjavala zašto ta rampa mra da postoji. upravnik je rekao da to ne važi nego da mora da se glasa odstana do stana. i, bi odbijeno.

 

ne bi mi jasno ovo: u jeku borbe stanara blokova za opštu "blokovsku" stvar da se ne pojave ljudi zbog nečeg što im je pod nosom i vrlo vrlo bitno.

Link to comment
28 minutes ago, đorđe geprat said:

maločas videh prilog na N1 o inicijativi za sklanjanje rampe na ulazu u soliter u bloku 44.

momak reče u mikrofon kako je to bila inicijativa 5 vlasnika stanova. razlozi, po meni, bizarni. reče da je usvojevo većinom prisutnih (njih petoro). drugise nisu pojavili. soliter od 13 spratova. poslejeon i ioš jedna objašnjavala zašto ta rampa mra da postoji. upravnik je rekao da to ne važi nego da mora da se glasa odstana do stana. i, bi odbijeno.

 

ne bi mi jasno ovo: u jeku borbe stanara blokova za opštu "blokovsku" stvar da se ne pojave ljudi zbog nečeg što im je pod nosom i vrlo vrlo bitno.

Cccc G. Đorđe u 44-om nema zgrada sa 13 spratova.

63 je valjda u pitanju.

A to sa stanarima i SZ je standardna pojava.

Sad bukvalno kad neko kupuje stan treba da gleda i koliko je stanova u SZ jer ako ih je mnogo neće moći ništa da obave.

Ima tu neka caka da ako se neko ne pojavi na tri uzastopna sastanka on se briše iz "kvoruma" pa onda se smanjuje broj ljudi za donošenje odluka.

Druga varijanta je da predsednik SZ zaređa od stana do stana i anketira stanare, ali mislim da se ne mogu sve odluke donosoti tako.

Inače u "obrazloženju" za sklanjanje je navedeno "da rampa narušava spiljni izgled zgrade i samim tim smanjuje vrednost stanova" 😳😳😳

Link to comment

čekaj, ovde se uključenja na i isključenja sa mosta na adi navode kao svetao primer...

 

mmmm idem da zamotam čokoladu u foliju...

Link to comment

Evo kako naprednjaci renoviraju blok. BTW, prvo su napravili sranje, kopali na pogrešnom mestu, onda spektakularno "popravili"...

IMG_1898.jpeg

Edited by Frank Pembleton
  • Haha 5
  • Tužno 3
Link to comment

Više od pola veka stoje kano klisurine i samo im je trebalo poređati drvenariju... ali ne, oni znaju bolje...

Msm jasno je, samo na ovoj klupici  je neko dobar par desetina hiljada mimo realnih troškova pa x broj klupica....milinica :dance:

Link to comment

dodjes u grad iz pripizdine da bi se zalio na buku. boze svasta.

 

najjace da ce neki protest da zaustavi progres kojim ovaj grad ide. 

 

ti iz agostina neta su do sada ziveli u stroki i golubijim govnima, okruzeni divljim psima i ciganima. 

 

💪

Edited by Mr.Mxyzptlk
  • Wub 1
  • -1 2
Link to comment
On 4. 3. 2024. at 11:17, Frank Pembleton said:

Kružni tok u produžetku BZĐ

Da li mi se učini ili na semaforu gde je nekad bio kraj Bulevara Zorana Đinđića stoji znak obavezno levo?

Link to comment

da, verovatno ga još nisu uklonili

 

al ima oznaka na kolovozu, za levo pravo i desno

  • +1 1
Link to comment

ja sam koleginu opasku shvatio kao ironiju - niko, a posebno ne ovde, nije toliki degenerik da ono misli ozbiljno :blink:

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...