Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

2 hours ago, Shan Jan said:

Jel ste sigurni u ovo? Mislim da po zakonu mora barem jedna garaza po stanu a i sto sam gledao novogradnje uglavnom je tako...

da  sigurna sam. nigde nema 1 na 1.

 

 

glede bizons, kako se otupi oshtrica kad se naidje na nekog ko zna :rolleys:

Edited by gospa buba
Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

Ja sam upoznao čoveka koji je ima firmu sa onim "lift" garažnim mestima. To se postavi pa se ispuni broj, primi se zgrada i onda se to demontira, i niko nikad ne proverava to...

Tako je primljena "Enmon" zgrada par stotina metara niže niz JG

Link to comment
5 hours ago, kozha_klima said:

 

Mora ~1.1 parking mesto po stanu, sto se u praksi zaobilazi na razne nacine. Na primeru pominjene GDS Petice u bloku 63. nemoguce je da broj podzemnih garaza i nesto novosagradjenih parking mesta oko zgrade (~15) ispunjava taj uslov. Verovatno su formalno ispunili uslov tako sto su ukljucili postojeca "nicija" parking mesta u Nehruovoj.

 

Trenutno je 1.3 mesta po stanu. Od prošle godine.

  • Hvala 2
Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Zanimljiv odgovor u nizu.

Realno njemu džabe odgovara, ali vredi znati šemu...

Zanimljiv i odgovor Bizonov gde tvrdi da se raspitao i pominje Delez u kontekstu vlasništva, iako se taj film daje par stotina metara severoistočno. Možda i nedavno okupljanje oko maksija smatra istim protestom. Velik je blok 63.

Link to comment
37 minutes ago, Lezilebovich said:

Da li je neko identifikovao ove koji brane ogradu ? 

Atlas osiguranje privatna firma, znamo ih sa nasipa....
Zanimljiv slučaj je bio sinoć, kreće haos tu stoji tip iz JRM  sa motorolom, ja i ortak njemu:
Čoveče vadi značku, reaguj ovi će da izginu prebiće ih masa na mrtvo...
on nam kaže :

Ovo je privatan posed mi nemamo nadležnosti tu!

Ja i ovaj ne verujemo....

Link to comment

Ono sto sam saznao je, ne samo da grade tamo gde je bio Rad, nego ruše i onaj teren za basket iza, realno jedan od najživljih terena u savskim blokovima

  • Tužno 1
Link to comment
9 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

mozda ce da izgrade novi, bolji, plasticniji, mozzart teren.

a propos tih terena

 

ispred bivše zgrade su renovirali jedan(onaj na kome sam načinio prve košarkaške korake) uz dva regularna koša ima i onaj mali, napravili su i onaj kod komunalaca na uglu jg i gandijeve, i oba su uvek kada prođem zauzeta. juče je na onom između zgrada bilo brat bratu 20ak dece i nekoliko roditelja

 

ako ništa drugo nek bar srede sve košarkaške terene po nbg-u(srbiji) pa je neki ćar

 

 

sori na ofu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...