Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Dobro je, ipak neko bdi... :D

ne brini žbiru matori. i da ne bdi, ti si tu da potkažeš.

 

hamlete, velja sam sebe u šali zove šapićevim botom. sve je to samo sprdnja.

 

veljo, ne mislim da si šapićev bot. malo podbadam, ti malo podbadaš mene. sve je to samo stara dobra forumska zabava. nadam se da se ne ljutiš.

Edited by Hamlet Strašni
Link to comment

ne brini žbiru matori. i da ne bdi, ti si tu da potkažeš.

 

hamlete, velja sam sebe u šali zove šapićevim botom. sve je to samo sprdnja.

 

veljo, ne mislim da si šapićev bot. malo podbadam, ti malo podbadaš mene. sve je to samo stara dobra forumska zabava. nadam se da se ne ljutiš.

Ne ljutim se. Ako ne eskalira. Do sada nije... Bla bla truć...
Link to comment

a ja da nisam bot! sramota :cry:

 

 

veljo zapamticu ti ovo da sam beresh lovore i perje ^_^

Odakle ti to sad ?

Ajde brzo na vajber grupu da se iskoordinišemo!

Link to comment

ne brini žbiru matori. i da ne bdi, ti si tu da potkažeš.

 

 

 

smrznem se kad me zaludne babuskare riportuju moderaciji.

 

Tvoje poznavanje istorijata mojih riporta ukazuje na iskusnog saradnikatm moderacije...  :lol:

 

Obaska sto si se izistinski usro, pa uzo da se pravdas coveku.

Toliko o hrabrosti  :fantom:

Link to comment

Namenski i Ikare, bez ulaženja u meritum ™ vašeg spora, molim vas da prestanete sa prepucavanjima i vređanjima ovde i na svim drugim topicima.

 

Bar za neko vreme.

Link to comment

Imam izvore iz (bivšeg) DS-a, da je Šapić izašao iz DS-a na opštini sa ciljem da uđe u SNS.

 

Međutim, od tada je prošlo puno vremena a Šapić ne samo da nije ušao u SNS nego je počeo da se debelo konfrontira sa Vesićem i gradskom upravom.

 

Dakle, pouzdano je hteo da uđe u SNS, ali mu prosto ne daju objektivne okolnosti - ako hoćeš nešto da uradiš za svoj kraj, makar da ofarbaš klupe, to ne možeš da uradiš sa ovim lopovima koji su sada na vlasti.

Link to comment

Gledaj, prvi problem kada ti neko kaže da je neko treći imao nekakvu nameru je neomogućnost čitanja misli.

 

Šapić nije dirao ljude iz DS u vlasti kada je izašao. I sada angažuje ljude iz DS za razne stvari a ne traži od njih da izlaze iz stranke, ai oni poluučestvuju u koaliciji na NBG

 

Imao je, činjenica je dobar odnos sa SNS i oni su (mi) pričali da imaju dogovor sa njim. I uzgred mi davali slične predloge, ali to nije bitno za ovu priču.

 

Činjenica je da ni 2016 nije ušao u koaliciju sa SNS na NBG, kao i da im je uzeo dosta glasova.

 

Od 2014 do 2016 je politički mudro igrao sa gradskom vlastima i to je posle kapitalizovao.

 

Ima raznih priča kave je ideje imao za dogovore, ali je činjenica da i dalje nije ušao u koaliciju sa SNS.

 

U SNS ulazi ko hoće i sigurno je da mu sada ne smetaju objektivne okolnosti da uđe tamo - vidi obrenovac, smederevo i sopot npr. Da hoće da uđe tamo, ušao bi, ako ne pre a onda 2016

Link to comment

kvaka je u tome da je šapke mnogo inteligentniji nego što (ponekad) izgleda. moja je pretpostavka da je mudro procenio da bi ga paktiranje sa sns-om lišilo političkog kapitala koji, objektivno, ima i da mu je šteta da ga utroši zarad malo više komfora u ulozi predsednika opštine. na taj način je ostao u poziciji da bude faktor na gradskim izborima i da bira kom će se carstvu privoleti nakon tih izbora, jer je prilično verovatno da bez njega neće biti moguće uspostaviti većinu u gradskoj skupštini.

Link to comment

Uh, dobro je mislio sam da si krenuo da me napušavaš kad sam video da je tvoj odgovor prvi.

 

A na tvoj post +100

 

On je sasvim inteligentan i ima neke instikte političke vrlo izražene.

 

Mislim da njega neke druge stvari ometaju

Link to comment

Uh, dobro je mislio sam da si krenuo da me napušavaš kad sam video da je tvoj odgovor prvi.

 

A na tvoj post +100

 

On je sasvim inteligentan i ima neke instikte političke vrlo izražene.

 

Mislim da njega neke druge stvari ometaju

na šta konkretno misliš?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...