Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

molim staaare novobeograđane da se izjasne - je l šapić good guy ili bad guy?

 

После Ожеговића и осталих говна он је одличан.Ако му пође за руком да поруши говна са Сави доживотно ћу гласати за њега.

 

Јесте да до сада нисам ниједном,додуше нисам ни излазио на изборе.

Edited by Блок_64
Link to comment

На Новом Београду, СЦ 11. април, постоје већ годинама бесплатни програми за децу. Има и пливање.

Сви програми почну прилично претрпано, па се временом осипају, поготово кад је боље време (као нпр. сад).

 

Постоје програми и за децу и за пензионере управу си.Углавном идеја јесте добра само као и све остало спроводе је дебили који појма немају.За зимски распуст су родитељи обавештавали запослене у сц о чему се ради.

Link to comment

ne znam mislim da bi beogradjani na lokalnim izborima trebalo da podrze neku opciju koja je van sheme, kao npr Ne Davimo Beograd. Sapic je ista ekipa kao i prethodnici. Pa kad se djubre koje je najvise unakazilo Beograd (gradski "menadzer") drznulo da se kandiduje, sta dalje da pricamo. Losa stvar je sto ce opet biti mnogo "kandidata" (kao i na predsednickim izborima) sto ce otezati pobedu neke normalne opcije.

Edited by Tvrdica
Link to comment

nisam novi beograd ali gotivan mi sapic. respekt za sportsku karijeru i postujem sta radi za novobeogradjane. pri tom ima hum. organizaciju "budi human" i lepo crno na belo svo podaci su tamo.

 

neka ne zna za africku zemlju ili je kupio diplomu, covek nesto radi i to se primecuje medju narodom. ako je on dobar nvbeogradjanima, dobar je i meni :)

 

on je covek vec sa 35 godina postigao sve u zivotu, okitio se zlatima, obisao svet...

Edited by mustang
Link to comment

ne znam mislim da bi beogradjani na lokalnim izborima trebalo da podrze neku opciju koja je van sheme, kao npr Ne Davimo Beograd. Sapic je ista ekipa kao i prethodnici. Pa kad se djubre koje je najvise unakazilo Beograd (gradski "menadzer") drznulo da se kandiduje, sta dalje da pricamo. Losa stvar je sto ce opet biti mnogo "kandidata" (kao i na predsednickim izborima) sto ce otezati pobedu neke normalne opcije.

Ja bih vrlo rado glasao za NDB na lokalu, ali moraju da se kandiduju za početak. A ne bi smetalo i da podrže ove lokalne "akcije" ...

Nemoj da se pojave 3 dana pred izbore i kažu: Znate nas , mi smo oni što su šetali...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...