Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Nesto "rade" kod Usca, u Milentija Popovica i u ulici kod Hajata nenormalna guzva.

Valjda "sredjuju" deo od Pupina do Tesle...

Edited by Milosh76
Link to comment

Srušili su neke objekte koji nisu ni podnosili zahtev za legalizaciju.

Jasno je da je to lakši put.

Naravno ima i to da kad je podneto za legalizaciju, ne ruši se dok organ ne odluči da ili ne...

Naravno to je na gradu oni će da odugovlače .

Takođe tu je deo celog ludila da po važećim zakonima nema teorije da tamo sme biti bilo kakve gradnje, te sve sem ekspresnog odbijanja legalizacije jeste muljanje...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Srušili su neke objekte koji nisu ni podnosili zahtev za legalizaciju.

Jasno je da je to lakši put.

Naravno ima i to da kad je podneto za legalizaciju, ne ruši se dok organ ne odluči da ili ne...

Naravno to je na gradu oni će da odugovlače .

Takođe tu je deo celog ludila da po važećim zakonima nema teorije da tamo sme biti bilo kakve gradnje, te sve sem ekspresnog odbijanja legalizacije jeste muljanje...

 

....shit has hit the fan...

 

 

https://earth.google.com/web/@44.7742368,20.35496948,71.09295678a,789.89221534d,35y,0.00189671h,0t,0r

 

У овај део не можеш ни да крочиш ногом.Рампа,норужанио чувари итд.И то је тако још из слобиног времена.А ту нам живи нека бивша мис сфрј а садашња певаљка.

Edited by Блок_64
Link to comment

Po slikama, ono što je Šapić rušio izgleda kao započeti objekat, čije je gradilište napušteno i od gradnje se odustalo (što objašnjava da nije ni podnet zahtev za legalizaciju).

Mene slika nije preterano impresionirala, mislim da srušiti par zidova u korovu, od kojih je i vlasnik odustao (ako se tako može nazvati osoba koja je gradila na državnom zemljištu mimo svih zakona) i nije neki preterano hrabar čin.

Link to comment

Da ne kvotujem sad...

Naravno da sam svestan kriminala koji se tamo odvija. Samo konstatujem ludilo.

Nego, zanima me mišljenje pravnika sa foruma, ako neko podnese zahtev za legalizaciju za nešto što je jasno nemoguće legalizovati, jel postoji neki mehanizam kažnjavanja za jasno izvrdavanje?

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...