Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

kod nas u 62. (jug) snima se film izmedju garaza, zamolili ljudi iz produkcije da se ne parkiraju vozila u vreme snimanja, a oni ce ocistiti i dezinfikovati sve prolaze i stepenista.

Link to comment

kod nas u 62. (jug) snima se film izmedju garaza, zamolili ljudi iz produkcije da se ne parkiraju vozila u vreme snimanja, a oni ce ocistiti i dezinfikovati sve prolaze i stepenista.

Čuš zamolili...

Ja kad sam se motao po setovima, bilo je ode se u sekr. za saobraćaj prijavi se, dobiju se papiri, oblepi se kraj da obaveštenjima i pauk ispremešta sve što smeta...

Link to comment

stize i akva park u nas komsiluk, otvaranje 15.juna valjda. montazni, videcemo na sta ce liciti.

http://www.danubeogradu.rs/2017/06/montazni-akvapark-u-bloku-45-aqua-fun-beograd/

Hmmmm

U novobeogradskom Bloku 44 biće otvoren montažni akvapark u Dr Ivana Ribara 191 – Aqua fun Beograd, objavio je Blic.

Na lokaciji udaljenoj oko 400 metara od tramvajske okretnice u Bloku 45 u pravcu Ostružnice, 15. juna bi trebalo da bude otvoren Aqua fun Beograd.

 

Link to comment

Sa koje strane nasipa to planiraju?

 

U njivama gde su i oni teniski tereni.Mislim sprdacina sve je "na naduvavanje" -- "montazno-demontazno"

Link to comment

opet jutros komunalci rasterali prodavce drangulija ispred pijace u 44. jadni ljudi sede pored Talarisa u hladu i cekaju da mentol ode, ali on cuva strazu.

ne mogu ni u naznakama da razumem koji im kurac smeta 20ak ljudi koji ce mozda zaraditi par stotina dinara tog dana...

Link to comment

Sutra je taj ponedeljak kad Gangula ruši, ajd videćemo...

Mislim da će i ovi sa N1 danas da imaju priču o tome...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Sutra je taj ponedeljak kad Gangula ruši, ajd videćemo...

Mislim da će i ovi sa N1 danas da imaju priču o tome...

 

....shit has hit the fan...

 

 

Ја морам то да видим.Већ више од деценију чекам да се то сруши.

Link to comment

Ја морам то да видим.Већ више од деценију чекам да се то сруши.

Misliš "nadam se da ću videti" ...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...