Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

ne mora da znaci, ima(lo?) je tamo neke livade iza piramide

 

 

nego, nisam bukvalno par godina svracao u onaj deo od immo(ili kako vec bi) centra pa ka 61

sta uradise debili, popunise sve one parkicd nekakvim zgradama, kojima niti je pre svega mesto tu niti se uklapaju sa okolinom

ostaavishe makar 2 parka i onaj 1 vocnjak, shta li je. dobro su proshli -_-

 

novi beograd je njima tako grozan, da ne osecaju ni potrebu ni ideju da bilo shta uklope sa bilo chim. ta mrznja se razvija decenijama, i sad daje rezultate. nije bash da razumem zashto je to tako, ali tako je.

Edited by gospa buba
Link to comment

ostaavishe makar 2 parka i onaj 1 vocnjak, shta li je. dobro su proshli -_-

...

Mislim da će i oni na kraju pasti u cilju ulepšavanja blokovsih pejzaža.
Link to comment

Да се не лажемо одлично је то место за пумпу,а с обзиром да већ имамо еуропетрол,еко,оног малог преко пута пијаце и појма немам који су они зелени код мене ја типујем да ће овде нис да се удене.

Link to comment

Pa uglavnom svi tipuju na tu lokaciju, prosto nema gde više. I to je ozbiljno iskenjavanje u život obližnim stanarima...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

ubijte me sto cu ovo reci, ali da moram da biram izmedju pumpe i zgrade na livadici koju vidim s balkona, glasala bih za pumpu, ostavlja finiju tampon zonu prema zgradama, po svim primjerima iz okoline koje znam, mnogo cistiju, s manje smeca, uljudnijeg izgleda. 

Link to comment

ubijte me sto cu ovo reci, ali da moram da biram izmedju pumpe i zgrade na livadici koju vidim s balkona, glasala bih za pumpu, ostavlja finiju tampon zonu prema zgradama, po svim primjerima iz okoline koje znam, mnogo cistiju, s manje smeca, uljudnijeg izgleda.

Lepših isparenja, buke, opasnosti, opterećivanja kanalizacione infrastrukture itd...

Nije to izbor ili-ili...

Link to comment

ulica je s prave strane u odnosu na zgrade da buka ne bude narocit problem, isparenja, opasnost, sta da ti kazem, uz postovanje standarda ne bih razmisljala o ugrozenosti ali ostavljam prostor da si u pravu. svakako ostajem pri svojoj preferenciji, gledajuci okolne blokove i zgrade koje su iznikle pri j gagarina. 

Link to comment

ubijte me sto cu ovo reci, ali da moram da biram izmedju pumpe i zgrade na livadici koju vidim s balkona, glasala bih za pumpu, ostavlja finiju tampon zonu prema zgradama, po svim primjerima iz okoline koje znam, mnogo cistiju, s manje smeca, uljudnijeg izgleda.

+1 bez dileme.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...