Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

1 hour ago, Frank Pembleton said:

A u međivremenu, još jedna "lepotica"... Uglavljena u brdo u T.Bunaru

 

IMG_1883.jpeg

ovde cu ja da zivim

Link to comment

iskoči mi na reelsu neka agentica prodaje, koja objašnjava kada će pasti cene nekretnina u bg

parafraziraću “kada stan na  nbg u starogradnji od >40moglašen na +100k€ u danu postavljanja oglasa ne bude došlo da gleda 10 potencijalnih kupaca”

Link to comment

Pasce onog trenutka kada ljudi budu imali nesto drugo u sta mogu da ulazu pare ili kad para ponestane. Dakle ili kad drzava olaksa trgovinu na berzi/pokretanje malog biznisa itd... ili kad nam neko zavrne ruku i vise ne budemo mogli da ovoliko dilujemo drogu.

 

Naivno verujem da bi neka promena vlasti cak i samo na nivou Beograda moglo da oteza posao sumnjivim likovima i spusti cene. Realno, verovatno precenjujem opoziciju i moralno i po sposobnosti.

Link to comment
5 minutes ago, Shan Jan said:

Pasce onog trenutka kada ljudi budu imali nesto drugo u sta mogu da ulazu pare ili kad para ponestane. Dakle ili kad drzava olaksa trgovinu na berzi/pokretanje malog biznisa itd... ili kad nam neko zavrne ruku i vise ne budemo mogli da ovoliko dilujemo drogu.

 

Naivno verujem da bi neka promena vlasti cak i samo na nivou Beograda moglo da oteza posao sumnjivim likovima i spusti cene. Realno, verovatno precenjujem opoziciju i moralno i po sposobnosti.


mislim da je ovde ključ

ili da nam daju svima da dilujemo drogi

Link to comment

Drugar pre neku godinu kupio akcije za 800 evra i tog dana je to bio najveći promet na BELEX-u. :lolol:

Edited by napadaj
  • Haha 5
Link to comment
10 minutes ago, napadaj said:

Drugar pre neku godinu kupio akcije za 800 evra i tog dana je to bio najveći promet na BELEX-u. :lolol:

Pricamo o trgovini na stranim berzama. To sada mora preko brokerskih kuca koje skidaju kozu sa ledja. 

 

Jedino za sada vredno pomena je fizicko investiciono zlato. Ono je oslobodjeno PDVa kod nas. I dobra strana zlata je sto mu raste vrednost u vreme krize a to je obicno vreme kad ti i treba dodatni novac.

Link to comment

Tamo gde ima berze..manjak je kladionica...

 

Tamo gde je berza djoka..tamo kladionica ima na svakom cosku. 

 

Dakle gospodo, sve na MCity. 

Rekao bih i na Partizan ali ne valja mesati biznis i emocije..a nesto se ine isticemo poslednjih dana.

Link to comment
7 minutes ago, Shan Jan said:

Pricamo o trgovini na stranim berzama. To sada mora preko brokerskih kuca koje skidaju kozu sa ledja.

 

 

Nisam video da je diskusija ograničena na strane berze.

Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

Nisam video da je diskusija ograničena na strane berze.

Nije da neko ogranicava :) nego ne znam bas nikog ko trguje na nasoj berzi pa mi deluje malo relevantno.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...