Jump to content
IGNORED

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

moj drug iz srednje shkole je istetovirao PUNK na chelui to pre dve godine,dakle kada je vec imao 30aha!bit det! :lol:
Jako moodo, ja sam to uradio sa 35arm.jpg
Link to comment

^^Sta je on bese imao istetovirano po licu? Bilo je valjda "oi!" na ruci, ali za lice se ne secam.@HL: :lol::Hail:

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Kakav je to ludak bio. Isao je u moju osnovnu. Bila je neka prica u kraju kako je jednom prilikom sedeo na ivici terase ili prozora i ljuljao se napred-nazad (ziveo je na 1. spratu ili mezaninu). Keva ga opomene "nemoj, sine, pasces", on je otera u picku materinu i produzi da se klati. Posle nekog vremena stvarno padne dole. Mrtav ladan ustane, otrese prasinu sa sebe, vrati se na prozor i nastavi da se ljulja.Eto, to je panker, a ne ko ovaj Toni.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Kakav je to ludak bio. Isao je u moju osnovnu. Bila je neka prica u kraju kako je jednom prilikom sedeo na ivici terase ili prozora i ljuljao se napred-nazad (ziveo je na 1. spratu ili mezaninu). Keva ga opomene "nemoj, sine, pasces", on je otera u picku materinu i produzi da se klati. Posle nekog vremena stvarno padne dole. Mrtav ladan ustane, otrese prasinu sa sebe, vrati se na prozor i nastavi da se ljulja.Eto, to je panker, a ne ko ovaj Toni.

ja ga se sećam kao vrlo zajebanog lika. ne mogu da se setim, ali kao da sam ga 1 posle ko zna koliko godina video sa malo dužom kosom i smršao je dosta. ili sam utripovao nešto

Link to comment

Ma jeste bio zajeban, nema spora. Ja sam ga izbegavao kad god sam mogao, iako me je znao kao klinca iz kraja. A nisam ga video decenijama i nemam pojma sta je s njim, da li je uopste ziv.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
moj drug iz srednje shkole je istetovirao PUNK na chelui to pre dve godine,dakle kada je vec imao 30aha!bit det! :lol:
Isla si sa Mariom u razred?On je kralj. CIsto da znate, to mu nije najcarskija tetovaza!
Link to comment
Kakav je to ludak bio. Isao je u moju osnovnu. Bila je neka prica u kraju kako je jednom prilikom sedeo na ivici terase ili prozora i ljuljao se napred-nazad (ziveo je na 1. spratu ili mezaninu). Keva ga opomene "nemoj, sine, pasces", on je otera u picku materinu i produzi da se klati. Posle nekog vremena stvarno padne dole. Mrtav ladan ustane, otrese prasinu sa sebe, vrati se na prozor i nastavi da se ljulja.Eto, to je panker, a ne ko ovaj Toni.
ha!ja sam to isto radio a ziveo sam na 6. spratu
Link to comment
ha!ja sam to isto radio a ziveo sam na 6. spratu
pa ti si onda peca panker! jesi zasio ono uvo sto si odseko?(samo da napomenem da te se secam kad si furao sa suzanom zlatanovic, danas zvanom luna lu)a sta bese fora sa fred perijevkama? u moje vreme su to skinsi nosili, al je danas to valjda i za pankere.
Link to comment

ja sam to isto radio a ziveo sam na 34. spratu a kevu nisam terao u PM nego sam je pljunuo, silovo i iseko na komade. Posle me je CIA ubila kao Sida da ne sirim pank po svetu.

Link to comment
pa ti si onda peca panker! jesi zasio ono uvo sto si odseko?(samo da napomenem da te se secam kad si furao sa suzanom zlatanovic, danas zvanom luna lu)a sta bese fora sa fred perijevkama? u moje vreme su to skinsi nosili, al je danas to valjda i za pankere.
peca sam, tim se dicimma kaki crni pankeri, sminkeri su to.da vidis vespe kakve voze...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...