Jump to content
IGNORED

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

Krivo gadjas, nije to Green Day vec west coast punk estetika/filozofija koja je trijumfovala ! Imas na youtubeu da nadjes gomilu west coast punk bendova iz cak kasnih 1970ih koji imaju taj ljigavi 90es komercijalni feel.
zar nisu kenedisi uest kost?
Link to comment
Krivo gadjas, nije to Green Day vec west coast punk estetika/filozofija koja je trijumfovala ! Imas na youtubeu da nadjes gomilu west coast punk bendova iz cak kasnih 1970ih koji imaju taj ljigavi 90es komercijalni feel.
moj komentar se odnosio na gomilu epitaph/fatwreck/burnng heart "postova" iznad i primjetih: nema green daya?!, a bilo bi im u tom nizu mjesto...tako da ne kapiram sta sam "krivo gadjao" Edited by B_B
Link to comment
moj komentar se odnosio na gomilu epitaph/fatwreck/burnng heart "postova" iznad i primjetih: nema green daya?!, a bilo bi im u tom nizu mjesto...tako da ne kapiram sta sam "krivo gadjao"
Nisi ti krivo gadjao sa Green Day-em kao takvim, nego mislim da ljudi generalno krivo gadjaju kada uperuju prstom u Green Day kad postoji citava jedna struja pozerskog panka u US jos od kasnih 1970ih. Prosto ne moz da verujes da je neko uspeo tako rano - tako krivo shvatiti poentu zanra :D
Link to comment
Krivo gadjas, nije to Green Day vec west coast punk estetika/filozofija koja je trijumfovala ! Imas na youtubeu da nadjes gomilu west coast punk bendova iz cak kasnih 1970ih koji imaju taj ljigavi 90es komercijalni feel.
Nisi ti krivo gadjao sa Green Day-em kao takvim, nego mislim da ljudi generalno krivo gadjaju kada uperuju prstom u Green Day kad postoji citava jedna struja pozerskog panka u US jos od kasnih 1970ih. Prosto ne moz da verujes da je neko uspeo tako rano - tako krivo shvatiti poentu zanra :D
ok jos jednom, ne treba mi youtube da bih kapirao sta zelis da kazes i nisam "gadjao" green dayom kao pocetkom kraja ili sl... ;)jednostavno iz "nepoznatih" razloga nedostaje u nizu u kojem se trebao naci... :D Edited by B_B
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...