Jump to content
IGNORED

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

Svabo, ovo ti sleduje za par sati !http://www.youtube.com/watch?v=knUDV_ppSyE

Kollaps / bis zum Kollapsnicht viel ZeitKollaps / bis zum Kollapsnicht viel ZeitKollaps / Unsre Irrfahrtenzerstören die Städteund nächtliches Wandernmacht sie dem Erdboden gleichKollaps / alles was ich kriegen kannAlles in mich reinKollaps / süßer Kollapsbitter und bitter und bitterbis zum KollapsHorden / die neue Goldene Hordediesmal ohne Dschingis Khanwir zerstören die Städtenächtliches Wandern macht uns blindKollaps / sei mein KollapsKollaps / nicht viel Zeit / nicht viel Zeitschlag schneller schrei lauterleb schneller / bis zum Kollaps nicht viel Zeitwir sind die neuen Goldenen Hordendiesmal ohne Dschingis Khanbis zum Kollaps nicht viel Zeitverbrenn mich reiß mich niederbitter / bitter / bitter / bitter

Link to comment

meni ovo za wubic, nije bilo zurke bez Goblinahttp://www.youtube.com/watch?v=DhPlba9W-RAPonovo se okupili GobliniŠabački pank-rok sastav "Goblini" okupio se ponovo posle devetogodišnje pauze i odsviraće povratnički koncert 13. avgusta u okviru "Šabačkog letnjeg festivala" (ŠLF).Članovi "Goblina" rekli su danas agenciji Beta da su već snimili dve nove pesme koje bi trebalo da se pojave tokom leta kao CD singl u izdanju "ŠLF-a". U pripremi je dokumentarni film o bendu u produkciji Radio-televizije Vojvodina, a pored koncerta u Šapcu "Goblini" planiraju još neke nastupe krajem avgusta i početkom septembra.Pročuvši se singlom "Cipjonka" (1994) "Goblini" su postali vodeći pank sastav u Srbiji tokom devedesetih zahvaljujući hvaljenim albumima "U magnovenju" (1996) i "Re Contra" (1999). Poslednji koncert održali su 7. juna 2001. godine u Zagrebu, u postavi koja se i sada okupila.Obnovljene "Gobline" čine pevač Branko Golubović, gitaristi Alen Jovanović i Saša Šetka, basista Vladislav Kokotović i bubnjar Milan Arnautović.Bend se raspao zbog nagomilanih privatnih obaveza njegovih članova, posebno Golubovića koji se oženio i preselio u Italiju. Golubović se potom posvetio međunarodnim humanitarnim misijama sa kojima je boravio u Avganistanu, Pakistanu, Šri Lanci i Gruziji. Prošle godine je objavio u Srbiji memoarsku knjigu "Pisma iz Avganistana".Jovanović je nastavio sa sastavom "Starfakers" (Starfuckers) da svira stvari "Goblina" i obrade pank klasika.Članovi "Goblina" kažu da su se susreli zajedno posle dužeg vremena u maju, kada je Golubović došao u Srbiju iz Tbilisija, i da je tada spontano došlo do dogovora da bi bend mogao nastavi da radi, "jer još nije rekao sve što je imao da kaže".

Link to comment

Jeee! Cekamo da pocne ponovo da izlazi Yu Rock magazin i bice savrseno! Ujedinice se Direktori i Oruzje Protivu Otmicara, samo da sruse Slobu!!!

Link to comment

gde ce ti dusa laugh.gifosim toge Goblini su bili regulare bend bez ikakve ideologije, nisu Rusili Slobu nego su zabavljali njegovu mladez da ne misli na sankcije. meni je ovo okupljanje vise onako neko podsecanje na dane davno minule.

Edited by vasudeva418
Link to comment

Možda smo moji drugari i ja seljaci, ali kad bismo na žurci čuli Gobline, ispišali bismo se po tepihu domaćina, uzeli svo pivo sa žurke i onda otišli.

Link to comment

Bilo je tu još gotivnih pank bendova, zbog kojih zatreperim kad se setim devedesetih. Džukele, Vna Go, Plejboj, K2 i slično.

Link to comment

Kad vidim kakvi su danas pank bendovi u Srbiji nedostaju mi Goblini. Štono kaže autentični ex-yu panker, "dabogda crko pank kad ga svako svira". A i sluša.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...