Jump to content
IGNORED

Imena i prezimena koja su i zajedničke imenice, pridevi itd.


bus

Recommended Posts

Vidim neko je dodao ime Omiljen, ja sam juce od mame cula zensko : Omiljena. 3 X sam je terala da ponovi, zna zenu.
Padam u iskušenje da pitam šta su po profesiji roditelji Omiljenog i Omiljene. Tj. imaju li škole neke i koje? :unsure:
Link to comment
  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    110

  • bus

    79

  • slepa živana

    32

  • Delija67

    31

prezime kotursorry, rasejani, ako se ponavljam. ne mogu da otvorim ovaj spisak
Чек, који линак горе не ради? Сад сам пробао, све ради а и видим да је колико јуче било посета. Који бура(у)зер користиш? Давно нисам пробао ништа осим ффокса.А Котур већ имамо. Edited by расејан
Link to comment
  • 2 weeks later...

slušala sam juče jednu ženu koja se preziva peškir kako je imala problema kad je išla da se porađa pošto tamo svi stalno viču peškir peškir... :D i tako došla sestra u sobu i izdrala se na nju, jel ne čuješ da te prozivam. ova objasnila zbog čega više ne reaguje, a sestra joj rekla, ti si gora od one karabatak sa drugog sprata :Ddakle, karabatak!

Link to comment

Kundak, Kvocka, Klipa, Tiganj, Hrvat, Milos, Kraguj, Boban, Pustahija, Cigan, Sirovina, Blitva, Bogdan, Jednak

Edited by Paul Gompitz
Link to comment
slušala sam juče jednu ženu koja se preziva peškir kako je imala problema kad je išla da se porađa pošto tamo svi stalno viču peškir peškir... :D i tako došla sestra u sobu i izdrala se na nju, jel ne čuješ da te prozivam. ova objasnila zbog čega više ne reaguje, a sestra joj rekla, ti si gora od one karabatak sa drugog sprata :Ddakle, karabatak!
:Dmoja nasca iz likovnog u osnovnoj se prezivala Peskir
Link to comment

Šerbedžija, Sarač, Čimbur, Milanko i Matan (prezimena), Mađar, Zima, Leskovac, Ivanić (kao Ivanić Grad), Kruh-Vuk (nije djevojačko i muževo), Paspalj, Laka, Godina, Carina

Edited by Paul Gompitz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...