Jump to content
IGNORED

Imena i prezimena koja su i zajedničke imenice, pridevi itd.


bus

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    110

  • bus

    79

  • slepa živana

    32

  • Delija67

    31

Dobro, s jedne strane sad ćeš manje da se žališ o kolonizatorima, nadam se (:D), s druge, možda sagledaš Svrbiju u drugom svetlu. Pitanja na koja odgovori uopšte nisu obavezni (mislim, zanima me, ali poštujem privatnost):1. Što?2. Neka od kćeri ostala?3. Ili ćete po 6 meseci tamo i ovde?
1. јер сад можемо, а и ћ3 би да студира у Европи2. две3. можда каснијеА за колонизаторе... само док средим кућу. Сад ће се то видети из близа. За почетак, занимљив податак: фарба за зидове и пијаћа вода исте марке: лајф. Да то није Чедин мали? Edited by расејан
Link to comment
:lol:ja se pre par meseci zajebavao da ti zelim povrtak u otadzbinu kad evo ti se stvarno vracas
iju :oizvini pace, bash ova 2-3 meseca se vratila neka gomila uzrasta 66-70to, nismo mogli da se nachudimo.znachi ipak vam tamo sipali neshto u hranu ^_^
Link to comment
:lol:ja se pre par meseci zajebavao da ti zelim povrtak u otadzbinu kad evo ti se stvarno vracas
Није баш пар месеци, има једва три недеље, и био сам паркирао негде у главу да ти одговорим нешто паметно, ал' авион испаде бржи од тастатуре.
Link to comment
iju :oizvini pace, bash ova 2-3 meseca se vratila neka gomila uzrasta 66-70to, nismo mogli da se nachudimo.znachi ipak vam tamo sipali neshto u hranu ^_^
Ша смо ми гори од Бразилаца? Њих се већ сад више враћа него што долази. САД је кренуо у тандарију, боље да смо овде где су Тандаранци већ утренирани и не паниче. Они тамо нуму.
Link to comment
Није баш пар месеци, има једва три недеље, и био сам паркирао негде у главу да ти одговорим нешто паметно, ал' авион испаде бржи од тастатуре.
cestitke Rasejanom na osvojenoj nagradi uz zelju za sto skoriji povrtak u ovaj nas mali brlog zvani svrbija
moracu ubuduce da pazim sta lupetam. vidis da se nesto zasita i ostvari :lol:sta da ti kazem. sigurno da te ovde ceka gomila izazovanadam se da si za staniste izabrao neko mirno misto a ne neko urbano jezgro
Link to comment
ja više uopšte ne znam gde je šta i o čemu se ovde radi... htela sam da kažem - mrvica... prezime
E, bratkinjo Živana, ovo ti je sad mojom zaslugom jezički Vocap. Kao onaj veliki, ali za cvikeraše. ...Brate Pejs, ili da se otvori novi ili da se iskopa neki stari topić na bratskom nam ptfu Lokalpatriotizam i D. (recimo OVAMO-ONAMO), pa sve da nam potanko ispripovedaš o reprilagođavanju na Crviju i fazama kulturnog šoka. E sad odo da spavam, jerbo za pet sati idem da me griluju oko nečeg mlogo bitnog, pa mi treba makar Potemkinovo selo od funkcionišućeg mozga. It's all a charade.
Link to comment

paćeu želim bezbolan i bezbrižan povratak korenima. (i sufiksima, prefiksima... wink.gif)a što se teme tiče, povela se priča o tome kako je teško izabrati ime, kako je nekad tome pridavan manji značaj, bacao se hejt na novokomponovana ili instant i mena, i tako satima, neiscrpna tema. a sve povodom toga što će koleginica uskoro morati da naziva, pa ne može da se odluči. i skrenemo na porodične primere i ostale bizarnosti iz okruženja.kaže ona da u familiji ima Sokola. dakle ime Sokol. spada li to ovde? ovo l na kraju, tj. arhaični prizvuk me zbunjuje.u selu, odakle je njen otac, živi skoro devedestogodišnja baka koja se zove Curica. isuse.gifverovatno se rodila ko zna koja devojčica u porodici i kumu se nije dalo da bude maštovit, pa nije otišao dalje od konstatacije novonastalog stanja. tužna priča. (bar smo mi to tako iskonstruisale i objasnile poreklo imena.)

Link to comment
Brate Pejs, ili da se otvori novi ili da se iskopa neki stari topić na bratskom nam ptfu Lokalpatriotizam i D. (recimo OVAMO-ONAMO), pa sve da nam potanko ispripovedaš o reprilagođavanju na Crviju i fazama kulturnog šoka.
e, buse, obavezno da mu se otvori topik, da nanjem pratimo kako je choveku u realnom vremenu i eksperimentalnim uslovima.mislim, veliki je korak tu preduzet.a i ja sam mnogo radoznala ^_^
Link to comment
e, buse, obavezno da mu se otvori topik, da nanjem pratimo kako je choveku u realnom vremenu i eksperimentalnim uslovima.mislim, veliki je korak tu preduzet.a i ja sam mnogo radoznala ^_^
Ено отворих, на Лп&Д.
Link to comment
nadam se da si za staniste izabrao neko mirno misto a ne neko urbano jezgro
Кућа ме је чекала, тамо на крају града... истина, прилично празна и запуштена, колико је отац могао да је одржава, али ево за ова четири дана већ почиње да личи на нешто. Још има да се изређа неколико мајстора, па онда да се мало опустимо. А ви опет да почнете да пазите како експресујете себе...(имали смо и план да почнемо да говоримо као Мика Паника чим слетимо, ал' нам било сувише смешно, не бисмо издржали ни до таксија, гарант би неко искочио из улоге)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...