Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

On 11.4.2020. at 19:21, Блок_64 said:

Random quote

Odvalila sam one graničnike na roletni i sad se ona umotala gore u kutiji. Kako da otvorim kutiju i izvučem je? Pokušala sam da napipam kraj ali nešto mi ne ide mislim da moram da otvorim. 

Link to comment
Odvalila sam one graničnike na roletni i sad se ona umotala gore u kutiji. Kako da otvorim kutiju i izvučem je? Pokušala sam da napipam kraj ali nešto mi ne ide mislim da moram da otvorim. 
Sigurno postoji način da se kutija otvori.
Sem ako niste nešto radili pa "prelepili" preko nje.
Prosto šta god da radiš sa roletnom moraš kutiju da otvoriš. E da spremi se zanogo prašine unutra.



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
20 minutes ago, Frank Pembleton said:

Sigurno postoji način da se kutija otvori.
Sem ako niste nešto radili pa "prelepili" preko nje.
Prosto šta god da radiš sa roletnom moraš kutiju da otvoriš. E da spremi se zanogo prašine unutra

Hahaha, zato sam i odustala od pokušaja da je iščeprkam, isprljala sam prste. 

Može da se otvori, objašnjavao mi je jednom prilikom majstor što ih je montirao ali sam zaboravila. Kutije su sa unutrašnje strane, aluminijske. Probaću sutra po danu 

Hvala svima 

 

 

P. S. Bolje i slepi miš nego golub smrdljivi. Kako smo se beše branili od napasti? 

Link to comment
Hahaha, zato sam i odustala od pokušaja da je iščeprkam, isprljala sam prste. 
Može da se otvori, objašnjavao mi je jednom prilikom majstor što ih je montirao ali sam zaboravila. Kutije su sa unutrašnje strane, aluminijske. Probaću sutra po danu 
Hvala svima 
 
 
P. S. Bolje i slepi miš nego golub smrdljivi. Kako smo se beše branili od napasti? 
Vrlo često je to "na klips"...
Dakle na silu...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Odvalila sam one graničnike na roletni i sad se ona umotala gore u kutiji. Kako da otvorim kutiju i izvučem je? Pokušala sam da napipam kraj ali nešto mi ne ide mislim da moram da otvorim. 

 

 

Ако су старе ролетне мора да постоји шрафови на поклопцу,ако су нове пвц или алу требало би бочни део да се отвара,али и то зависи од модела до модела,

Edited by Блок_64
Link to comment

Alu, spolja su kao bela kutija bez ikakvih "prekidača", onaj mi pričao nešto kao "pritisneš da se ulubi pa povučeš trt-mrt" nemam pojma, probaću sutra uz pomoć brute force, lepo kaže Frenk. 

Link to comment
11 hours ago, Блок_64 said:

требало би бочни део да се отвара

Otvara se napred, povuče se s donje strane. Fixed ✔️

Nije bilo mnogo prašine, popravila sam čak i graničnik (oblepila ga izolir-trakom jer je pukao preko pola) i sad je sve kako treba. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...