Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

On 4.4.2020. at 19:05, Блок_64 said:

Inace parkside ako sam dobro cuo za lidl pravi bosch.Po nivou kvaliteta nije kao plavi vec kao zeleni.Ja na zalost nisam se nesto nakupovao alata u lidlu jer manje vise imam sve u nenormalnim kolicinama.

 

brendovi ne rade nikada za lidl, ne isplati im se da podrivaju svoj osnovni biznis gde je imidz bitan deo cene. 

lidl raspise sta im treba i onda im neko od ovih slabijih proizvodjaca napravi alatku pod imenom parkside. 

 

to se najlakse vidi po rezervnim delovima, aku-srafilice i jos stosta im je radio einhell: https://www.einhell-service.com/shop_de/catalogsearch/result/?q=parkside

neke kosacice grizzly, itd.

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

On 4.4.2020. at 9:48, Ravanelli said:

Doduse nothing beats plavi bosch, al ne moz davati 100+e na te stvari

 

makita i metabo, recimo :-P

od drugara profesionalaca par puta pozajmio metabo masine.. tako i cuo za njih i shvatio koliko su klasa za sebe.

 

inace, meni je zeleni bos ispod-prosecan alat koji nikad ne uzimam. za iste pare se uvek moze uzeti jaca/sposobnija masina od nekog uslovnog noname.a, koja ce mnogo lakse izaci na kraj sa istim opterecenjem

slazem se s tobom i da je plavi bolji a i da je skup (pogotovo za ono sto nudi. kome zaista treba profi alat i moze da ga priusti nek se pruzi do ova dva odozgo. ili nesto od specijalsta, kao sto je hilti za beton)

 

kao hobi majstor, od tih fensi alata imam samo makitinu ubodnu testeru koju sam uhvatio na bolesnom popustu.

radi dobro, jos samo da nemam vrljavu ruku, mogla bi i pravo da sece ;)  

 

 

Link to comment

skvrčeno. al sam našao majstor dragančeta u krnjači  ima da ga picenem i sve one ožiljke gradske vožnje da sredim

 

biće 🍬

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...