Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

On 3.1.2020. at 18:16, Miki_belavista said:

Potrebna preporuka,gde kupiti najeftinije tus kabinu i tus kadu? Koliko kosta ugradnja?

 

On 3.1.2020. at 23:50, djordje geprat said:

moj savet, šaraj po internetu. za ugradnju kade (duboka, ovalna, 110 x 80 sa 4 staklena panela) cena je bila 5000. zalivena silikonom koji posle 2 godine nije pobuđaveo.

radi se o ovome

Link to comment
On 24.1.2020. at 9:21, ajgor said:

Ima li još u Beogradu majstora koji popravljaju klasična naliv-pera sa klipom? Imam jedno lepo i prilično staro kome je klip malo zaribao, a rado bih ga koristio. 

 

ja ni ne znam da je bilo ovde. kad sam se zanimala, jedini majstor je radio u zagrebu. evo sad vidim da je umro, da je zena preuzela posao, i sama kaze da je jedina u evropi.

 

https://zagrebcrafts.hr/obrtnik/peroklinika/

Link to comment

hocu..mada je obicni kockasti cipelarnik sa policama..moj tata petlja sa drvetom iz hobija pa mi nije dao da kupim cipelarnik nego je insistriao da pravi od drveta a na putu je i orman..

skepticna sam zbog tezine ali on je insistirao ...a u principu mi je svejedno samo da imam gde da stavim stvari..

 

Link to comment
On 28.1.2020. at 14:49, darling said:

 

ja ni ne znam da je bilo ovde. kad sam se zanimala, jedini majstor je radio u zagrebu. evo sad vidim da je umro, da je zena preuzela posao, i sama kaze da je jedina u evropi.

 

https://zagrebcrafts.hr/obrtnik/peroklinika/

 

Ni ja nisam sasvim siguran da li ih je zaista bilo, mada pretpostavljam da se neko od preciznih mehaničara koji su popravljali foto-tehniku, poput Zeca na Obilićevom vencu, bavio i naliv-perima. Gospođa Vlasta nije na kraju sveta, organizovaću se da joj prosledim Pelikana koji traži sređivanje. Inače, rado se našalim sa ćaletovim najboljim pajtosom kako mi naliv-pero koje sam od njega dobio na poklon kao mlađi osnovac, pre četrdeset i kusur godina, i dalje fercera kao novo - reč je o onom nepretencioznom ali kvalitetnom crno-zelenom Rexpenu.  

Link to comment

Zna li neko gde bih mogao da trazim sobna vrata sa staklom ali bez stoka, tj. da se montiraju na postojeci stok?

 

Vecina firmi radi cela vrata a meni je stok na stepenistu drveni i ne moze da se skida, samo bih vrata da zamenim.

 

 

Link to comment

kupio takvu svojevrameno. i pošto je majstoru bilo plaćeno da odradi kupatilo on je najpre lupao glavu sa uputstvom za dasku. na kraju, ispalo je kilavo.

tipl mora da uđe u rupu. štafom se nacentrira ekcentrični nosač daske i mučki stegne. daska treba da se lagano skida pritiskom na dugme.

 

pročitaj pažljivo uputstvo, sledi ga natenane da ne zajebeš kao moj majstor pa adaska neće da ti klizi levo - desno i da može da se skine bez pritiska kao meni. dao si mi gurku da kada se vratim u stan pozabavim se time.

 

EDIT: sada pogledah sliku uputstva. moguće je da se tipl skuplja zavrtanjem šrafa. tipl označen sa 4 ugurava se ceo.

Edited by djordje geprat
Link to comment
11 hours ago, nick1986 said:

Zna li neko gde bih mogao da trazim sobna vrata sa staklom ali bez stoka, tj. da se montiraju na postojeci stok?

 

Vecina firmi radi cela vrata a meni je stok na stepenistu drveni i ne moze da se skida, samo bih vrata da zamenim.

 

 

 

 

Jebiga svi ih uvoze iz Kine sa sve stokom,Tako da je jedina sansa da neko pravi.

 

Pitaj ove http://www.batavrata-sigurnosnavrata.co.rs/kontakt.html

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...