Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

14 hours ago, ivy said:

hvala..imala sam neki Moldex ili tako nesto pa mi se ucinilo da ne radi ali ok je sada kada se osusilo ..na baz lora je pa je izbeleo budj..

 

 

imam jos jedno pitanje..malo je specificno ali mozda ce neko znati..u jednoj prostriji imamo pod od biber crepa,to je neki caletov istrip od mozaika koji je on ishoblovao pa je crep sad uzasno porozan i nije ga bilo moguce izlakirati ili silovati na neki nacin jer je,jel porozan a posto je to neka dvorisna prostorija pod od tog poroznog i hoblovanog crepa se uzasno prlja i nemoguce ga je obirati jer popije sve sto ga dotakne...malo je reci da me izludjuje!!!

e sad ideja koja mi je pala na pamet je da premazem to beton farbom da ga obojim ...ne znam samo da li je to moguce i hoce li popiti i beton farbu?

 

https://bolago-m.rs/delac-lak-za-kamen-mat-vitex

Link to comment

cale je rekao da ce ipak uzeti epoksi smolu..kaze nije to toliko skupo,nemam pojma sta zna ali kaze da ima da se uzme ta smola pa da nanosis sam...nemam pojma...ali znam da cemo ceekkaaati na to resenje...

a mama ce me ubiti za ideju jer je i ona jedva cekala da se resi tog prljavog poda  :laugh:

Link to comment
On 8.11.2019. at 10:20, ivy said:

cale je rekao da ce ipak uzeti epoksi smolu..kaze nije to toliko skupo,nemam pojma sta zna ali kaze da ima da se uzme ta smola pa da nanosis sam...nemam pojma...ali znam da cemo ceekkaaati na to resenje...

a mama ce me ubiti za ideju jer je i ona jedva cekala da se resi tog prljavog poda  :laugh:

Ajd uslikaj ako nije problem, sad me zanima kolko smo te zeznuli :)

 

(Ja to i dalje zamišljam veoma lepo i nekako toplo)

Link to comment
On 7.11.2019. at 21:40, Zverilla said:

 

u bogte.

kolko je onda ovo kostalo :ohmy:

(to mi je dalo inspiraciju za filosofiranje)

 

Pa i nije im uspeo efekat vode. Bolje da je ostalo u jednom tonu. 

Link to comment
On 10.11.2019. at 13:58, Zverilla said:

Ajd uslikaj ako nije problem, sad me zanima kolko smo te zeznuli :)

 

(Ja to i dalje zamišljam veoma lepo i nekako toplo)

 

 

ovo je prljavi pod...grozno je..bilo je lepo na pocetku ali iz razloga koje sam opisala to bukvalno upija blato..

 

img-20191111-164819.jpg

 

 

Link to comment
7 hours ago, ivy said:

trebalo bi mi nesto da namazem/zalepim na parce zida da moze da se obrise i opere i trebalo bi mi dva puta po 1,5m x 1,5m ...jel imate neki jeftin predlog?

 

Mozda one samoleppljive tapete,takozvani vitraz.Ima ga u raznim bojama i dezenima i nije slup.A prodaje se bas na meru.

To mi jedno pada na pamet da moze da se zalepi.

Edited by Блок_64
Link to comment
9 hours ago, Блок_64 said:

 

Mozda one samoleppljive tapete,takozvani vitraz.Ima ga u raznim bojama i dezenima i nije slup.A prodaje se bas na meru.

To mi jedno pada na pamet da moze da se zalepi.

 

 

da,tako nesto je i meni palo na pamet...

 

a za mazanje necega?

 

sad vidim da imaju perive boje,1l je oko 500din sto pokriva moju povrsinu ali kontam da je komplikovanija primena..nesto me ovaj opis plasi..

 

https://bolago-m.rs/ultradis-akrilna-periva-boja

 

Quote

Nacin rada: Površina mora biti: suva, nosivo sposobna, cista i bez slabo vezanih delova, prašine,
vodorastvornih soli, masti i ostalih necistoca. Staru boju, koja nije dobro vezana, mehanicki odstraniti.
Neravne površine izravnati, nekom od GLETOLIN masa za gletovanje unutrašnjih zidova. Pre bojenja,
zidove impregnirati odgovarajucom MAXIKRIL podlogom, u zavisnosti od stanja površine.
Nanošenje ULTRADIS-a vršiti cetkom, kratkodlakim valjkom ili mašinom za špricanje, u dva pokrivna
sloj. Pri cemu se boja može razrediti vodom do 15%. Drugi sloj naneti nakon 6 casova, odnosno
na prethodno osušen premaz. Posle upotrebe, alat odmah oprati vodom.

 

Link to comment
Pokvario sam balkonska vrata, klasična pvc stolarija. :isuse:
Koju vrstu majstora zvati da mi popravi to?
Šta si pokvario?
Majstor, ako hoćeš baš su isti koji su ti montirali ili neki drugi....



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...