Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

e drugari, treba kod matorih da sredimo potkrovlje da li raditi ono klasicno malterisanje zidova ili stavljati gipsane ploce?imate li neka iskustva sa tim? sta je trenutno vise IN?

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    541

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

zavisi koji je obim posla, tj kolike su zaista neravnine :) upravo sređujem jednu sobu u stanu, a gipsane ploče moram stavljati jer zid nepopravljivo puca (zgrada se valjda ljulja, sleže ko će ga znati)ovo je pitanje za mog opštinara dusana1975 :)))

Link to comment
zavisi koji je obim posla, tj kolike su zaista neravnine :) upravo sređujem jednu sobu u stanu, a gipsane ploče moram stavljati jer zid nepopravljivo puca (zgrada se valjda ljulja, sleže ko će ga znati)ovo je pitanje za mog opštinara dusana1975 :)))
u pitanju je potkrovlje i nista ne puca jer su na zidovima samo blokovi.sad jebem li ga da li je ravan zid skroz. tebalo bi da jeste@ Ducimorz moze biti samo kod mene u borcaji. a i moji roditelji mrze pernate zivotinje...
Link to comment

pa ja sam pre za malterisanje, nikad nisam voleo kuc kuc zvuk od rigips ploču iza koje nema ničega :D drugo, postavljanjem aluminijumske konstrukcije iza gipsane ploče smanjuješ sobu :(

Link to comment
  • 1 month later...

OK, naizgled kretensko pitanje, ali... treba mi linoleum...puno linoleuma-oko 160 kvadrata. Za jednokratnu upotrebu, moze i polovan. Jel zna neko gde to ima povoljno da se pazari. U obzir dolazi siroka okolina Beograda, dakle do 100km unaokolo.

Edited by M16
Link to comment

idi u dermu u sedmog jula, ako i nemaju, obicno znaju da kazu gde svakojake gluposti mogu da se kupe. a mogu i ja da ti proverim ako ti je daleko :)a kako mislis za jednokratnu upotrebu, hoces da ga iznajmis?

Link to comment

Pa ako ima hocu i to. Lepo, mislim za jednokratnu upotrebu, dakle da prekrijem parket jednom, da se ne osteti za jedno vece i posle ga sklanjamNije mi daleko 7 jula/Kralja PetraEdit: mislim, jel znas da neko iznajmljuje?I hvala na odgovoru :)

Edited by M16
Link to comment

najbolje da im kazes da svako ponese svoje parce linuloeuma u dimeznijama projektovanog i ocekivanog kretanja na zurci. a da na licu mesta sklapaju ugovore o prelasku preko tudjeg parceta linoleuma. neka tebe ovlaste kao punomcnika, s obizorm da ces moci da se slobodno kreces po tudjim linoleumima, da sklapas te ugovore i uzimas procenat od svakogili da svako ponese svoje patofne...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...