Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    528

  • Блок_64

    501

  • kud u maglu Simoviću

    409

Možda da otkažeš gostima ?
Ne mogu, mnogo su mi dragi :)
jel ti to pravis isto ono sto pravi i busov drug u podrumu svoje kuce?
:lol:Da. Samo sa mnogo vecim brojem ljudi od tog sranja po podrumima
stvarno bi onda bilo bezveze da sve to rade u patofnama.to je tek sik
Apsolutno. A i sad vidis zasto mi treba jednokratno :(
Link to comment
najbolje da im kazes da svako ponese svoje parce linuloeuma u dimeznijama projektovanog i ocekivanog kretanja na zurci. a da na licu mesta sklapaju ugovore o prelasku preko tudjeg parceta linoleuma. neka tebe ovlaste kao punomcnika, s obizorm da ces moci da se slobodno kreces po tudjim linoleumima, da sklapas te ugovore i uzimas procenat od svakogili da svako ponese svoje patofne...
choveche :rolf:
Link to comment
a da napravis tematsku zurku?pidzama parti ili vece verske tolerancije/priblizimo se islamu :D
Zurka je tematska, alright. A bice i dve propovedaonice. E sad, da li ce ono sto ce se sa njih cuti biti u duhu islama...nisam strucan da utvrdim :D
Link to comment
  • 2 weeks later...

imam svetle stolice sa tamnim drvenim nogama, a trebaju mi svetle stolice sa svetlim nogama. da li mogu da promenim boju nogu, a da ne upropastim nesto. razmisljam, trebalo bi ismirglati noge, pa onda prefarbati. kakvom farbom? jel moze nesto drugo kao sto je bajc kad ti treba tamno, da daje boju, ali da se ipak vidi sara drveta?i jel ima neka precica, tj. da ne mora smirglnaje nego odmah farbanje :D

Link to comment
imam svetle stolice sa tamnim drvenim nogama, a trebaju mi svetle stolice sa svetlim nogama. da li mogu da promenim boju nogu, a da ne upropastim nesto. razmisljam, trebalo bi ismirglati noge, pa onda prefarbati. kakvom farbom? jel moze nesto drugo kao sto je bajc kad ti treba tamno, da daje boju, ali da se ipak vidi sara drveta?i jel ima neka precica, tj. da ne mora smirglnaje nego odmah farbanje :D
Pa postoji i svetli bajc. Ošmirglaš staro, izbajcuješ i odozgo lak , bezbojni
Link to comment
imam svetle stolice sa tamnim drvenim nogama, a trebaju mi svetle stolice sa svetlim nogama. da li mogu da promenim boju nogu, a da ne upropastim nesto. razmisljam, trebalo bi ismirglati noge, pa onda prefarbati. kakvom farbom? jel moze nesto drugo kao sto je bajc kad ti treba tamno, da daje boju, ali da se ipak vidi sara drveta?i jel ima neka precica, tj. da ne mora smirglnaje nego odmah farbanje :D
Možda da probaš ovo - Belinka illumina.Nemam iskustva sa ovim proizvodom, ali me živo zanima kako funkcioniše. Ako ipak rešiš da primeniš tradicionalne metode skidanja farbe - šmirgla ti ne gine. Možeš sebi olakšati posao nekim hemijskim sredstvom tipa Skid. Premažeš njime i sačekaš par minuta da odigne staru farbu, pa onda špahtlom stružeš pažljivo (da ne oštetiš drvo). Ovo se mora ponoviti, ako ima više slojeva farbe ili laka. Skid sadrži neku kiselinu, pa su poželjne rukavice. I nije baš pogodan da se radi u sobi, jer smrdi opasno.
Link to comment

Kad smo već kod farbanja i skidanja iste...na proleće me čeka "renoviranje" metalne ograde na terasi, pa me zanima koji je postupak?Skidanje farbe pa jel onda treba neko antikorozivno sredstvo pre farbanja i koje hemikalije mi preporučujete?

Link to comment
  • 2 weeks later...
@isisa da probas nesto ovako? :lol:
ovo je fenomenalno, de to ima?onda bi djeca mogla da vuku stolice do besvesti, bez da sklapamo ugovor o nenapadanju sa komshilukom...
Link to comment
@isisa da probas nesto ovako? :lol:
laugh.gifima i luđe- moja drugarica sama šila čarapice za dasku za peglanje. isuse.gif kao da je to nešto najnormalnije jer joj je ona crna guma ostavljala tragove (koje je samo ona videla, ali' ajde) po podu.stvarno, ima li kod nas? to bi bio idealan poklon za nju.
Link to comment
laugh.gifima i luđe- moja drugarica sama šila čarapice za dasku za peglanje. isuse.gif kao da je to nešto najnormalnije jer joj je ona crna guma ostavljala tragove (koje je samo ona videla, ali' ajde) po podu.stvarno, ima li kod nas? to bi bio idealan poklon za nju.
mislim, bolje bi bilo da ima, inache ce da stradaju dechje dokolenice velichine 2. recimo. samo ima mnogo nogu, to je mali problem...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...