Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

hvala oxy, odgledao sam.kad se zavrsava most?jel gleda neko build it bigger, da preporuci neku zanimljivu gradjevinu?!

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

kad se zavrsava most?
u septembru bi trebalo da spoje nbg i cukaricku stranu, a most(ne znam za pristupne saobracajnice) bi trebao da bude gotov krajem godine
Link to comment
Osvetlilo pilon, izgleda kao Minas Morgul.
laugh.gifjbt nekako mi puno srce kada vidim onaj pilon. skoro mi bio drugar iz unutrasnjosti, nije ni znao da prave most. odusevio se. "Sta vam bre ovo, ste vi normalni, kol`ki most napraviste". Napravismo, jasta.@nautilus: E takvu sliku u svet ja volim, a ne Novak reketom tup tup. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
laugh.gifjbt nekako mi puno srce kada vidim onaj pilon. skoro mi bio drugar iz unutrasnjosti, nije ni znao da prave most. odusevio se. "Sta vam bre ovo, ste vi normalni, kol`ki most napraviste". Napravismo, jasta.@nautilus: E takvu sliku u svet ja volim, a ne Novak reketom tup tup.
vasa veceras u epizodi kako sam zavoleo djlasa. :isuse: Edited by kojot
Link to comment

morao sam da pogledam američku emisiju da pobliže vidim šta se dešava sa mostom :isuse: Zar nijedna od naših televizija da se ne seti da napravi opsežan dokumentarac.

Link to comment

Studio B prilično redovno šalje novinare na gradilište. Da skupe sve priloge o mostu, mogu bez problema da naprave serijal od stotinjak epizoda.

Link to comment

Vido ja par tih slika na Beobuildu ali baš i nisu nešto, ima li neka zvaničnija, slikana pravim aparatom?

Link to comment
Vido ja par tih slika na Beobuildu ali baš i nisu nešto, ima li neka zvaničnija, slikana pravim aparatom?
Bice sutra ako me veceras ispostuje™ drugar iz ofisa i uslika most aparatom od cetir iljade evra. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...