Jump to content
IGNORED

Zabraniti prvenstvo?


teacher

  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pa jel sad nema nasilja na argentinskim stadionima?i niko od nas koji idemo na utakmice nije rekao da je odluka o suspeniziji stadiona nelegitimna, vec da je glupa i neefikasna. ni posle tih 5 utakmica meni niko (a pogotovo smrdljivi dzomba) nece moci da garantuje bezbednost na stadionima, kao sto i do sada (minimum u poslednjih 20 godina) nije mogao. problem vase teorije o zabrani prvenstva je sto istu tu bezbednost, osim na stadionima, niko ne moze da vam garantuje ni na vecini drugih mesta a ako bi sve to sad pozabranjivali retko bi se iz kuce izlazilo; jbg.

Link to comment
  • Replies 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    62

  • Milosh76

    50

  • theanswer

    32

  • harper

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sto ukazuje da je srz problema u navijackom bahatom ponasanju. U odsustvu efikasnijih mera (kasnjavanje, hapsenje, zabrane dolaska na stadion, a neko je svojevremeno zagovarao i masovnu egzekuciju) koje bi suzbile navijacku bahatost, jedini nacin da se sprece neredi je zabrana igranja pred publikom.

Link to comment
pa jel sad nema nasilja na argentinskim stadionima?
Ma kakva Srbija bila, nema ona i nikad neće imati istoriju užasa argentinskih stadiona. Drugi kontinent, komplikovana istorija, jednom rečju jedino im je zajedničko sa Srbijom to što se mogu i oni pohvaliti upotrebom pištolja na tribinama stadiona prilikom utakmice...
i niko od nas koji idemo na utakmice nije rekao da je odluka o suspeniziji stadiona nelegitimna, vec da je glupa i neefikasna. ni posle tih 5 utakmica meni niko (a pogotovo smrdljivi dzomba) nece moci da garantuje bezbednost na stadionima, kao sto i do sada (minimum u poslednjih 20 godina) nije mogao. problem vase teorije o zabrani prvenstva je sto istu tu bezbednost, osim na stadionima, niko ne moze da vam garantuje ni na vecini drugih mesta a ako bi sve to sad pozabranjivali retko bi se iz kuce izlazilo; jbg.
Da je FSS kao Fudbalski savezi drugih evropskih zemalja koje se susreću sa sličnim problemima, niko ništa ne bi pitao ni tebe ni mene, nego bi pominjane kazne već sevale. A, posle bi se mi bavili da li one daju rezultata ili ne...BTW, još na prvoj strani ovog topica sam se izjasnio da sam protiv zabrane prvenstva. Čisto da bude jasno, po pitanju boldovanog...
Link to comment
  • 3 weeks later...

lockOni su rekli da: Downforce , teacher , hattori, Alphons , nisamja , MocaVukotic , radisa , DarkAttraktor , borris_ , MeanM@ , Idioteque , Reaktor , Reddevil , SludgeFactory , mvp , sekretar , jezovuk , Radoye , pa_ja , Lrd , aram , Anonymous , exTRaGluv , bup , stvaen , djeneralche , Gonzo , slepaživana , MiroslavJeftic , bags , Zigoljub , garcia , Skyglider , dig_chohano , renne , pbg12345 , Mercuzzio , tsva , BlackGeorge , reg , Psihodelija , LaleGator , SittingBull , zzzzz , paculla , LudiKure , pajapatak , Aca , radar , Timmi , JohnColtrane , WTF , vasudeva418 , vin , kapetanm , zzabo , Musharaf , papapavle , JoeD , laki21 , gazza1 , djordje_m , kudu maglu Simovicu , Mr.Eko , GlasRazumaN , Њујоркер , M16 , Tinman , April , BillyParsons , palikaris , mikelazzo , johnnie_nbgd , hazard , Spijuncina , Pontijak , Šumejker-Levi9 , Mladenatr , Antares , kovik , beowl , MrX , kepa , Krampa , bradilko , McCoy , GeografOni su rekli ne: Feindouno , pacey defender , Ajant23 , Delija67 , Evropejac , harper lee , Bright Billy , MiddleClass , los borrachos , copkillah , roux senyurt , Bustin , Праслин , no_one , ExicPL , katamaran , ducca , Oxymoron , J.R. Cash , Mauci , Calavera , Uskebasi , nebojsapetkovic , Dimitrije , najgori , porucnik vasic , casperbgd , adasevic , Fins fleet , Eraserhead , BraveMargot , Heritage , rugievithus , gervasius twinkleminkleson , Prlapan , Nemanja Posrbica , Boza_zvani_Pub , pavllle , ΟΛΥ , beeva , Tom Hagen , nautilus , Buum , lebron , McCabe , Dark Wader , Drug Chabor , Duci Simonovic , dusan1975 , black top , Depresivo La Korunja , lazni , Nomad , cika_Pera , smorrior , DR. KUMALO , Ted , ZokiAsov , lale , madball , werbatim , Sam Spade , Milosh76 , Bane5 , ParaPsycho , Smilair , amare

Link to comment
  • 4 months later...

Nikako. Ja sam za okrugli sto sa navijačima. Hladne glave porazgovarati i zajedničkim naporima doći do rešenja.Ček, otkud Ted za ne? :unsure: a rizici od nasilja prilikom tekmi? Mora da je pijan glasao.

Link to comment
Nikako. Ja sam za okrugli sto sa navijačima. Hladne glave porazgovarati i zajedničkim naporima doći do rešenja.Ček, otkud Ted za ne? :unsure: a rizici od nasilja prilikom tekmi? Mora da je pijan glasao.
Tada je prvenstvo bilo sve regularnije. No, ne treba lomiti preko kolena. Jutro je uvek pametnije od večeri.
Link to comment
Nikako. Ja sam za okrugli sto sa navijačima. Hladne glave porazgovarati i zajedničkim naporima doći do rešenja.
Mislim da je reč o neisplaćenim premijama našoj decitm
Link to comment
Nikako. Ja sam za okrugli sto sa navijačima. Hladne glave porazgovarati i zajedničkim naporima doći do rešenja.
najbolje bi napraviti jedan pandan Prvoj Srpskoj Ligi - Pravu Srbsku ligu.Navijače na teren, em rešiš problem navijača, em rešiš problem nezalaganja na terenu. Malo središ pravila, da se crveni dobija tek posle upotrebe hladnog oružja, i mirna Bačka.Ipak su to naša deca, imaju frustracije, treba ih razumeti, budimo ljudi.
Link to comment

Ne uspevam da pronađem na internetu snimak ili izveštaj od pre par godina, sa sastanka/okruglog stola, gde su se okupili predstavnici navijača, policije i klubova, da porazgovaraju o problemima nasilja na stadionima. Ne znam da li se sećate tog skupa, recimo da se dogodio pre četiri godine. Tada je Kimi rekao kako je i pesnica opasno oružje na stadionu jer i ona može nekoga da povredi. Time je valjda pokušao, šta li, da skrene pažnju policiji da baklje, bombe i ostalo što se unosi na stadion nije samo po sebi problem. Mislim da je tu bio i onaj general policije Milošević. Posle je išla priča da su nakon sastanka, predstavnici navijača imali neki obračun u Vojislava Ilića. Pa me zanima, postoji li neki pisani ili video trag tog skupa?

Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...