Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Imam taj difuzer ali ne umem da ga koristim, jednom kad sam probala umrsila sam se ko veštica.

 

Danas palo 1 farbanje, feniranje i sitno štricanje, neverovatno je koliko kosa oživi nakon čak i minimalnog sečenja suvih krajeva.

  • +1 5
Link to comment
On 10. 11. 2023. at 9:09, gospa buba said:

to sam uradlla pre dve nedelje sama, uvrnula i odsekla. mada mislim da je to znak neke mentalne nestabilnosti :lolol: :unsure:

 

kao spasavam se odbacivanjem ekstremiteta, tako neshto :rolleyes:

 

:lolol:

 

Kad bolje razmislim u kakvom sam stanju tad bila, nije da nisi u pravu :)

Samo što se ja nikad nisam sama šišala, to prepuštam nekome ko zna šta radi.

Link to comment

Danas idem na pramenove, plavo na plavo. Frizerka mi je ocajna. Ocajna je jos od kad sam presla u plavo mimo njene zelje da budem smedja. Protivi se i pramenovima. Sta da joj radim. Valjda nece da dokazuje da je u pravu.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
  • 2 months later...

Doslo vreme za sisanje, a ne znam sta bih.

 

Toliko volim kratku kosu, treba da odolim da se ne vratim na jednu od omiljenih frizura :D, jer to sam ja..

 

Screenshot_20240211_155242_Gmail.jpg.786533e8f456a32a495711d5f5c27940.jpg

 

Za sada sam nasla Alexu, svidja mi se par, ima kraca i duza varijanta. Ona je vrlo lepa! 

Alexa-Chung-Medium-Layered-Bob-Hairstyle.jpg.ef7555cae35d3eaebb4909041fe7721f.jpgScreenshot_20240211_145349_SamsungInternet.thumb.jpg.c23c22d82ef7847dd05b0c1dc0876467.jpg

 

alexa-chung-short-cropped-bob.jpg.b0d10f1d209703d2737913a51f31f946.jpg

 

Ultimativni zahtev je da se ne fenira, moze fen lagano susenje, eventalno difuzer, moze i prirodno da se susi. 

Njenoj frizuri svakako dimenziju daju i pramenovi, nijanse - ja to nemam, vec mi je boja kose kao na ovoj prvoj slici.

 

Ako neko ima predlog...

  • Wub 2
Link to comment

Tako nekako, duzina do brade, pa kao na ovim slikama sto sam stavila. Dobar je i tvoj predlog, hvala. Samo da bude nesto leprsavo :girl_flirt:

 

Ako mi se ne svidja, uvek mogu na kratko...mada sam se potrudila da je pustim i sad je red da se oblikuje.

Danas pricam sa mamom i kazem da idem kod frizera, kaze: Osisaj se na kratko, sta komplikujes :lolol: Podrska je vazna..

  • Wub 1
Link to comment
  • 1 month later...

samo da dodam da sam na toj slici očajno isfenirana, kao metla + napravljen mi je efekat kacige, kad je dobro isfenirana skroz druga priča.

Što se boje tiče, i dalje nisam zadovoljna i još se radi na tome, al prvi put se desilo da su me na ulici pitali koja farba je u pitanju. i to dva puta:happy: 

Link to comment

Ko da sam te ja fenirala, ali boja super!

12 minutes ago, Sara said:

samo da dodam da sam na toj slici očajno isfenirana, kao metla + napravljen mi je efekat kacige, kad je dobro isfenirana skroz druga priča.

Što se boje tiče, i dalje nisam zadovoljna i još se radi na tome, al prvi put se desilo da su me na ulici pitali koja farba je u pitanju. i to dva puta:happy: 

 

Link to comment

Boja je odlicna, ne bih nista dirala.

inace, i ja imam istu sliku u telefonu kao onu gore, stoji kao neispunjiva zelja 

Edited by Katikon
  • Hvala 1
Link to comment
On 11. 2. 2024. at 16:13, Stela said:

Doslo vreme za sisanje, a ne znam sta bih

Tako sam se ja pre deset godina ošišala na Kali Tores*, odsekla rep metra dužine.

 

Sad mi je kosa do dupeta, raščupana i puna baby antena po skalpu. Ujebah se farbom nedavno, uzela ISTU koju stalno kupujem u Alexandar cosmetics za izrastak i koja mi baš odgovara ali sam izgleda malo previše "otprilike" mešala hidrogen i farbu i uopšte se ofrlje odradila tako da sam crvenkasto-smeđa po korenu što je grozno.

No, trpim jer za par nedelja imam punoletstvo kod sestričine i za to ću ići na full remont kose kod ljudi školovanih da se bave tim.

 

*

Spoiler

image.png.293615ea3881c55df5c19a7893f31947.png

 

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Valkyrie said:

Tako sam se ja pre deset godina ošišala na Kali Tores*, odsekla rep metra dužine.

 

Sad mi je kosa do dupeta, raščupana i puna baby antena po skalpu. Ujebah se farbom nedavno, uzela ISTU koju stalno kupujem u Alexandar cosmetics za izrastak i koja mi baš odgovara ali sam izgleda malo previše "otprilike" mešala hidrogen i farbu i uopšte se ofrlje odradila tako da sam crvenkasto-smeđa po korenu što je grozno.

No, trpim jer za par nedelja imam punoletstvo kod sestričine i za to ću ići na full remont kose kod ljudi školovanih da se bave tim.

 

*

  Reveal hidden contents

image.png.293615ea3881c55df5c19a7893f31947.png

 

Uuu otkad nisam videla Kali :).

Mislim da bih odlepila sa tako dugom kosom :D.

 

Podrska za odlazak kod profesionalaca. Ja se ofarbala pre oko 6 meseci prvi put ikada, pojavile se neke sede, pa rekoh hajde. Frizer izabrao moju boju (posto nisam htela da menjam boju :sleep:) i nasao neku koja savrseno pokriva sede i tada me je on ofarbao. Sad sama kupujem i farba mi sestra izrastak. Boja je odlicna i kvalitetna, nikakav osecaj nemam da mi je kosa ostecena i slicno. U Unitech radnji je kupujem, ima ih po gradu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...