Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

epastvarno, prugica mi nesudjenih, obje ste me razocarale. bagica ko neugrozena inzinjerka :s_d: a ti, cmrljice, sa nekim jeftinijim ulaznicama.2vidovitazz potpuno te razumijem i iskreno sadumavam. narocito me dotaklo ovo o neokacivanju, neprepoznavanju, nevidljivosti i inim zgodacijama u kancu i okolo. u tom smislu, iako su svi moji trkovi kod frizera poznati kao halloweenski :s_d: vremenom sam skapirala da mogu biti sta god hocu, kad god pozelim.

Link to comment
epastvarno, prugica mi nesudjenih, obje ste me razocarale. bagica ko neugrozena inzinjerka :s_d:a ti, cmrljice, sa nekim jeftinijim ulaznicama.2vidovitazzpotpuno te razumijem i iskreno sadumavam. narocito me dotaklo ovo o neokacivanju, neprepoznavanju, nevidljivosti i inim zgodacijama u kancu i okolo. u tom smislu, iako su svi moji trkovi kod frizera poznati kao halloweenski :s_d: vremenom sam skapirala da mogu biti sta god hocu, kad god pozelim.
o zeno, naravno da mozemo bit shta hocemo. nego se smorim nekad, nako avangardno. pa rachunam da se izaberem u zvanje, pa da obrijem glavu. taman ce biti dogadjaj tog nivoa, moram zayebat sistema nekako :Dedip@zivana. zivanshi, sve te razumem. otkad su me u poshti pitali da li sam prirodno osedela na pramenove bele i leshnik boje, za mene vishe nema granice ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment
edip@zivana. zivanshi, sve te razumem. otkad su me u poshti pitali da li sam prirodno osedela na pramenove bele i leshnik boje, za mene vishe nema granice ^_^
:lolol: sad si me podsetila. nešto sam razmišljala šta da radim sa sedoćom. ne farba mi se zbog toga, sve mi nešto deluje da ću da izađem na đoku marjanovića ili na bajagu... tako neka muška zafarbanost. jutros sam videla jednu ženu, imala je tamno smeđu kosu, što bi reko narod, crnu, a zalisci ultramarin. možda ona i nije seda al sam ja to kao prozrela jer sam se setila da je za te ludačke boje kose tipa zeleno plavo, neophodno da se prvo kosa izbeli, a na tamnoj se skoro ni ne promećuje. razišljaću u tom pravcu.
Link to comment
  • 2 weeks later...

hvala renne i žemske :)jedva sam pustila kosu do ramena, bez tanjenja, svi repovi izrasli, sve poravnato. uz šiške, ok. obećala mi frizerka da će to sve da legne, od težine i pramenova i da će konačno da se smiri. međutim, to je sad jedna ravna šumetina i ja polako zaboravljam zašto sam je ono beše uopšte toliko puštala. i razmišljam u ovom smeru ...

Edited by gagorder
Link to comment

Bwt u čemu je štos sa sve većim brojem frizerskih salona u kome je šišanje i feniranje za žene duplo skuplje od šišanja i feniranja za muškarce?Mislim, još uvek ima i normalnih i logičnih, tipa 15 evrića obično šišanje i feniranje, ako hoćeš neku specijalnu frizuru onda 20-25, ako hoćeš i farbanje onda preko 30, ako hoćeš i šatiranje onda 40, ako hoćeš i da ti kuvamo ručak onda 60, itd itd, bez ikakve veze sa (ne)posedovanjem kite.Ali imam utisak da je takvih sve manje, na svim meridijanima.

Link to comment

da, ima i takvih cenovnika, po dužini kose, i to je isto logičnoe sad, da preciziram, ovo sa polovima uglavnom viđam po Nemačkoj, ali kažu da je i u Španiji sve dominantnijeza Srbiju zapravo ne znam kako stoje sada stvari

Link to comment
hvala renne i žemske :)jedva sam pustila kosu do ramena, bez tanjenja, svi repovi izrasli, sve poravnato. uz šiške, ok. obećala mi frizerka da će to sve da legne, od težine i pramenova i da će konačno da se smiri. međutim, to je sad jedna ravna šumetina i ja polako zaboravljam zašto sam je ono beše uopšte toliko puštala. i razmišljam u ovom smeru ...
Meni ravna kosa do ramena, plus ravne siske, jedna od boljih frizura. Nemoj da se sisas. Ona frizura gore je malo tetkasta IMHO. Edited by sailorman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...