Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

da, vidis, nije losa ideja, do sad su mi uglavnom muskarci kuvari uzimali prednost nad frizerima :s_d: tonchi je surov, al' njemu je sve oprostenodobih poruku od svog coloriste. kaze, nije moguce kosu ofarbati na ovaj nacin. tehnika, sprej u boji, maskirne trake blabla, kao kreativni koncept koristi se samo za photo shoot + kosa nije prava, vec perika. ende. bol je nezajazljiva, 'ocu bas ovakvu periku

Link to comment
samo mu reci dve magicne reci, trifon ivanov. san svakog frizera.
e pa hvala lepo na savetu :Dmalo me razočarao frizer. iako se odmah setio krvavo zalenih trifonovih očiju, dugo se opirao da me ošiša na ružno.
sad i ja zamishljam :lolol:molim detaljan izveshtaj, kad do toga dodje ^_^
vrlo vrlo interesantan proces :lol:dakle, s frizerom je bilo malo pouzbrdo. odmah je shvatio šta pričam, ali mislim da je verovao da se zajebavam, pa je sve vreme pokušavao da nalepša početnu ideju. prvo mi je ošišao prednji deo, kretenske šiške, čupavi zulufi. to je bilo ok. a pozadi mi je ostala cela dužina, oko 10cm mokrih sjajnih repova. dok je telefonirao, ja sam poskakivala u stolici i oduševljavala se padom tih repova. međutim, onda ih je kao fazonirao, tako da nije ostalo skoro ništa od bujnosti trifona ivanova, ali ok, kakvi su takvi su. sledeće šišanje neću dati da ih pipne, to puštam do daljnjeg.šiške su bile ok kad ih on namesti, ali čim sam izašla napolje, dunuo je vetar i nestao je sklad. tako da sam kod kuće to poravnala pod crtu, ubola sam baš onu kretensku crtu koju sam želela. nešto kao kad mi je u detinjstvu majka skraćivala šiške makazicama za nokte :De sad, ono što je interesantno, na poslu su oduševljeni. rukovodioci su mi naredili da se od sad uvek ovkao šišam. kolege mi bez prestanka upućuju komplimente. već mislim da je u pitanju neka zajebancija.okačila bih sliku, ali tu dolazim do najbitnijeg momenta. više me niko ne prepoznaje na ulici... a to je dosta zgodno. zato ću još neko vreme uživati u ovoj nevidljivosti :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...