Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

pa ja perem svako drugo vece pred spavanje, a mogla bih i svaki dan sto se mene tice da bi mi bila lepo cista i odignuta od glave. vec od pola drugog dana izgleda bezveze, pogotovo sad kad nosim kapice i subare. preznoji se vugla i unakazi se kosa.

Link to comment

Ja imam suprotan proble, imam previse kose za jednu glavu pa kad je operem bez mukotrpnog feniranja izgledam kao sumska majka, s tendencijom na se nasusuri i posle feniranja ako su klimatski uslovi odgovarajuci. Meni kapa spada sa ciste kose :isuse:

Link to comment

ma dobro, zavisi od kose, duzine, toga da li se bavis sportom pa se znojis svaki dan ...nije ovde rec o tome, nego o zenama koje nikada ne peru kosu kod kuce, a kad peru to je obicno jednom nedeljno.

Link to comment
o zenama koje nikada ne peru kosu kod kuce, a kad peru to je obicno jednom nedeljno.
i to samo kod frizera!slazem se, cela mamina generacija a sad vidim pocela i moja :isuse: i to uglavnom ove koje rade po adv kancelarijama, bankama i slicnim mestima; da reprezentativno izgledaju, sta li...srpski sindrom
Link to comment

e jbga ja sa ovom mojom suvom,plavom i spaljenom kosom zimi stvarno ne moram da je perem više od jednom nedeljno jer je suva i niš se ne masti..perem je na 5dana..

Edited by ivy
Link to comment

Jeste, ali polegne po sopstvenom nahodjenju ^_^Sad ozbiljno, ja bih mnogo volela da mogu da priustim feniranje nekoliko puta nedeljno, posto imam bas tesku kosu za hendlovanje. A posto je ravna i jako gusta a duga pribegavam stepenastim frizurama koje se lako odrzavaju i bez feniranja, a za situacije kad sam inspirisana imam super dodatak na fenu za peglanje kose.

Link to comment
de je cmrlj da hvata detalje ? ^_^
ma tu sam, i ovu sam raspravu ja inicirala :D no se ne javljam, navikla na drvlje i kamenje kad kazem da perem kosu svaki dan

ako idem na plivanje, sto je u poslednje vreme tri puta nedeljno, onda je perem i dvaput dnevno, ali ovo niste procitale.

Edited by cmrlj
Link to comment

ja imam neki ocd u vezi sa kosom. perem je svaki dan od kad se ja pitam. ustvari, to je pocelo sa sportom, u osnovnoj i gimnaziji i delom na faksu, a posle je preslo u boles'. ali nekako mi je lepsa moja boles' nego ova druga krajnost.

Link to comment
Ja imam suprotan proble, imam previse kose za jednu glavu pa kad je operem bez mukotrpnog feniranja izgledam kao sumska majka, s tendencijom na se nasusuri i posle feniranja ako su klimatski uslovi odgovarajuci. Meni kapa spada sa ciste kose :isuse:
ja imam dosta kose, hemikalijama je prisiljavam da zauzme oblike, ali je moj problem druge vrste. nejmli, poshto su me josh ko tinejdzerku ubedili da je sushenje kose fenom nezdravo i opasno po divnost kose, nikad ne mecem fen naglavu. ali ako dodje vreme da se spava ili ide negde, polusuva kosa se presmota u pundje i onda danima moze da bude mokra, samo se jednom dnevno preslozi. te ako bih to radila svakog dana, onda bi mi se mozak upalio svakog dana, a ovako ipak samo jednom nedeljno. zivim opasno, dakle :isuse: Edited by thermal bug
Link to comment

Meni svakodnevno pranje kose nije bolest vec stvar potrebe i navike. Masa zena ima jednostavno takvu kosu koja vec drugi dan izgleda nikako ako se ne opere, neke se sto kazete bave sportom pa jednostavno mora, a neko jednostavno ima naviku da je pere svaki dan.

Link to comment
ja imam dosta kose, hemikalijama je prisiljavam da zauzme oblike, ali je moj problem druge vrste. nejmli, poshto su me josh ko tinejdzerku ubedili da je sushenje kose fenom nezdravo i opasno po divnost kose, nikad ne mecem fen naglavu. ali ako dodje vreme da se spava ili ide negde, polusuva kosa se presmota u pundje i onda danima moze da bude mokra, samo se jednom dnevno preslozi. te ako bih to radila svakog dana, onda bi mi se mozak upalio svakog dana, a ovako ipak samo jednom nedeljno. zivim opasno, dakle :isuse:
Ja nemam problem sa fenom koliko god me ubedjivali, jer stvarno ne mogu da sedim u kuci 6 dana dok mi se kosa osusi, ne pamtim kad sam je osusila do kraja osim kod frizera. Sa pundjom i pletenicom isti slucaj, odrzava vlaznost danima. <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...