Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Jesu ali u tome nisu istrajali.  Koliko god mi je oduran tip ljudi kao Mihajlovic, on je uprkos svoje bandoglavosti i bahatosti poceo da formira i tim i igru.

 

Dakle problem je vreme, tj. ajmo reci kontinuitet. Ne moze intelektualac Antic, ne moze dripac Miha. Onda nije problem toliko u igracima koliko u kancerogenom savezu.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Iskreno mislim da je u pitanju zabluda koja pre svega dolazi iz toga da tim nema usaglasene kretnje pa onda neki igraci ispadaju magarci koji se ne zalazu na terenu. Sinoc se desilo bar tri-cetiri puta da deo ekipe krene u presing a drugi deo krene istovremeno da se vraca u zonu i stiti prostor. Nekoliko puta me uzasno iznerviralo to sto se igraci, uplaseni da ako izadju iz pozicije nece biti pokriveni, jednostavno ne ulaze u kontakt s protivnickim igracem cak i kad postoji sansa da prvi dodju do lopte. Onaj brainfart Baste kad je cusnuo loptu u korner iz kojeg smo primili gol najbolje pokazuje koliko igraci uopste znaju gde su im saigraci postavljeni i kako se otvaraju, a takvih slucajeva je sinoc bilo za izvoz.

 

Jebi ga, pristao bih i na ovu telecu glavu od Curcica kad bi neko obecao da ce jednom ostaviti nekog selektora makar jedan ceo olimpijski ciklus i pustio ga da radi. Ovo nicemu ne vodi.

Da, moguće je da si u pravu. Igrači su definitvno najmanji problem, a kao što kažeš možda nisu problem uopšte.

Link to comment

Tj. da preformulisem zadnju repliku-ne postoje losi igraci, postoje losi treneri (u nasoj repki). Ako su svi nasi reprezentativci dovoljno dobri da budu u najboljih 11 diljem najboljih evropskih liga i timova, onda nije problem u njima koliko u nestrucnom vodjenju repke. Nece me niko ubediti da Tadic, Ljajic, Bane, Basta, Kolarov, Mitrovic, Markovic zaborave da igraju lopte kad dodju u nacionalni tim. Pa najbolji primer je Antic i Milijas- Antara je od ovog napravio igraca zaduzenog za prekide, dao mu u ruke odgovornost da puca penal, a Miki je igrao u Zvezdi (i posle Vulvsima) sa maskom za kiseonik (slicnom kakvu ima Anderson na mom avataru). Dakle umeo je da izvuce maksimum iz svakog pojedinca zato sto je bio svestan svojih kvaliteta i da je licno veci od svih njih (ne samo u smislu narcisoidnosti vec u smislu autoriteta-ja sam trener, ja sam sef, ja sam gazda, ima mene da slusate). Treneri, van Antica, su uglavnom bili Toletovi poslusnici.

Link to comment

Neko je lepo pomenuo Muslina. Koliko god da je njrgov fudbal negledljiv, on bi napravio rezultat i odveo nas na neko takmicenje; a to je sad, posle ovolko promasaja, ipak prioritet.

 

Sto se promena u savezu tice, iskustvo nam govori da bi samo jos gori olos tamo zaseo, tako da su to corava posla.

Link to comment

Koje iskustvo? Od kada nastupima pod imenom Srbija imamo isto rukovodstvo saveza. Mora ovaj ološ da ode, pa ko god da dođe, makar da se uspostavi smenjivost.

Link to comment

 

Ladno coveka koji je trenirao Real Madrid,Barselonu,Atletiko Madrid i za vreme koga je Srbija igrala najjlepsi fudbal,pustismo niz vodu.A dovedosmo coveka koji je trenirao Javor,da nam drzi predavanje o tranziciji Portugala!

Link to comment

Ulazi Tošić sinoć, posle 2min gubi loptu usled besmislenog alavljenja i šta uradi debil, napravi glupi faul za karton ispred 16 nad igračem koji mu uzeo loptu. E za takva sranja trener treba da mu izvuče uši i da ga ostavi na klupi dok se ne opameti.

Link to comment

Koje iskustvo? Od kada nastupima pod imenom Srbija imamo isto rukovodstvo saveza. Mora ovaj ološ da ode, pa ko god da dođe, makar da se uspostavi smenjivost.

Da, doći će Zvezdan Terzić pa će njega da zameni Karadžićeva ektoplazma. Pa onda Kostadin Terzić.

Link to comment

to je bre hobotnica ko u onoj seriji, mafija kojoj se ne moze doci glave koja je objedinila trgovinu sportskim robljem dilovanje droge pranje novca reketirqnje i to

Link to comment

Da, doći će Zvezdan Terzić pa će njega da zameni Karadžićeva ektoplazma. Pa onda Kostadin Terzić.

A red bi bio da Zeka i Bjeka sjednu na fotelju FSS-a.Selektor jedan i jedini Miodrag Jesic koji nebi priznao nijedan poraz.No ako on nebi mogao umesto njega selektor bi bio Pizon koji bi lepo nakon svakon poraza rekao cuvenu recenicu: NIJE NAM BIO DAN :happy:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...