Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Odjebi kretenu maloumni

 

Forza Genclerbirgli jako i do samog kraja, sta ce vjerojatno bit u ogledu s Gibraltarom u nekoj beton verziji buduce lige nacija.

 

Jebo te Petrovic.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Reprezentacija u kojoj jebeni Petrovic ima preko 40 nastupa za bolje i nije nego da se kida s tradicionalno neugodnim rivalom iz Yerevana u derbiju zacelja.

 

Tole umri i povedi Raccu sa sobom.

ti si bas bolestan

Link to comment

Kamo srece da je tako.  Riba smrdi od glave, to je tacno, ali zjednice propadaju jer nemaju elitu ili imaju trulu elitu.  Reprezentacija je losa prevashodno zbog loseg odnosa igraca prema reprezentaciji.  Da su bar kidali pa izgubili, pa da kazem pobedili su ih bolji ili nisu imali srece.  Ovo danas je ispod nivoa Crvene zvezde.

+1

Срамотно издање. Без морала и жеље. 

Караџић напросто треба да буде склоњен. Ђорић са њим. Рамадани и Брано са све Терзаном у свом задњем џепу. 

Јад и чемер.

Link to comment

Uh, Vasicu, odavno me neko nije ovako naljutio (jos od tinejdzerskih dana mog sina) kao danas reprezentacija Srbije.  Ja dobar deo tih igraca gledam svakog vikenda kako igraju za engleske premijerligase.  Ima utakmica na kojima su medju najboljima, ima i takvih gde su medju najgorima.  Ali ni na jednoj utakmici nisam zapazio da Ivanovic, Kolarov, Matic, Tadic, Markovic i Djuricic zabusavaju, setaju po terenu, mlataraju rukama i spustaju glavu kada izgube loptu, pljuju i psuju protivnicke igrace i saigrace kako to rade kada igraju za srpsku reprezentaciju.  Jer kada bi tako igrali u Engleskoj, mogli bi da vide EPL samo na televiziji.  Mozda u sredinama u kojima postoji struktura, u kojima se potencira na kvalitetu, odgovornosti i lojalnosti timu, klubu i navijacima, nasi igraci mogu da budu dobri, primerni i da se vladaju po pravilima koje zahtevaju profesionalizam i sport.  U Srbiji, gde u fudbalu (i inde) vladaju murdarluk, lopovluk, javasluk, glupost i neznanje, oni su vise skloni da se ponasaju kao dripci, stetocine i neradnici nego kao profesionalci i sportisti. Mi svi od njih ocekujemo da reprezentaciji doprinesu kvalitetom u igri i ponasanju i iskustvom koje su stekli igrajuci u najboljim svetskim klubovima, a oni nas gotovo uvek tesko razocaraju i igrom i ponasanjem.  

Link to comment

Uh, Vasicu, odavno me neko nije ovako naljutio (jos od tinejdzerskih dana mog sina) kao danas reprezentacija Srbije.  Ja dobar deo tih igraca gledam svakog vikenda kako igraju za engleske premijerligase.  Ima utakmica na kojima su medju najboljima, ima i takvih gde su medju najgorima.  Ali ni na jednoj utakmici nisam zapazio da Ivanovic, Kolarov, Matic, Tadic, Markovic i Djuricic zabusavaju, setaju po terenu, mlataraju rukama i spustaju glavu kada izgube loptu, pljuju i psuju protivnicke igrace i saigrace kako to rade kada igraju za srpsku reprezentaciju.  Jer kada bi tako igrali u Engleskoj, mogli bi da vide EPL samo na televiziji.  Mozda u sredinama u kojima postoji struktura, u kojima se potencira na kvalitetu, odgovornosti i lojalnosti timu, klubu i navijacima, nasi igraci mogu da budu dobri, primerni i da se vladaju po pravilima koje zahtevaju profesionalizam i sport.  U Srbiji, gde u fudbalu (i inde) vladaju murdarluk, lopovluk, javasluk, glupost i neznanje, oni su vise skloni da se ponasaju kao dripci, stetocine i neradnici nego kao profesionalci i sportisti. Mi svi od njih ocekujemo da reprezentaciji doprinesu kvalitetom u igri i ponasanju i iskustvom koje su stekli igrajuci u najboljim svetskim klubovima, a oni nas gotovo uvek tesko razocaraju i igrom i ponasanjem.

 

Da li je ovo tacno?

Kada je bio onaj kurslus sa dronom, saglasje je bilo da su se fudbaleri odlicno poneli stiteci albanske igrace.

Link to comment
Od naših "orlova" gori su samo Gibraltar i Andora, koji još uvek čekaju na svoj prvi bod, a takođe jedan bod, kao srpski fudbaleri, sakupile su i reprezentacije Kazahstana, Luksemburga, San Marina, Jermenije i Malte.

 

Tole ostani dok ne stignemo Gibraltar i Andoru.

Link to comment

basta je mudro zakljucio, ako pokusa sa uklizavanjem na nabacenu loptu, mozda ce zabiti autogol. ovako je ipak bezbolnije, sta sad, jos jedan manje vise u mrezi.

Edited by Takeshi
Link to comment

I kod prvog gola je doneo onako bas hrabru odluku. Ono se na livadama srpske lige ne vidja.

 

Da, izneverovao sam. al karma™ uvek vraca, pa je zasluzeno bilo sto je bas nakon toga pao gol.

 

Stekao se utisak da domacin igra taman onoliko koliko mu treba, dali su gol, zatim odsetali sve do naseg izjednacenja, pa nakon toga malko pojacali sto je odmah rezultiralo drugim golom, pa nastavili da setaju do kraja. I ono malo orlova™ sto bi da se cimaju za reprezentaciju i sto se nesto kao trude, bivaju ubiveni u pojam vecinom koja to ne zeli, a njihov trud amortizovan kurcoboljom i neznanjem ovih drugih. Iskreno me cudi da Bane i Kolarov jos imaju volje da dolaze, i da odavno nisu krenuli putevima Vidica i Subotica.

Edited by Nikodije
Link to comment

Najveca budalastina u vezi ovog tima je sto je on stvarno na pogresnoj strani klackalice a sa pristojnom podrskom u savezu i na klupi, bez mnogo drame bi bio u prvih 8 u Evropi. Cak i sa Bastom i sa Racom i sa Stojkovicem. Nije Antara igrao sa nista boljim igracima, naprotiv (igraca kao sto je Matic nije nikada imao).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...