Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Kaze Curcic da u svim sljedecim utakmicama igraju samo 3 boda. Bas me zanima kako on misli ostvariti taj cilj. Mozda bude zanimljivo.

Edited by reginald
Link to comment

Oko cega se vi svadjate :lolol:, vise smisla ima preganjati se oko toga ko je vece zlo Dusko ili Coki, nego trositi zivce na fudbalsku reprezentaciju, Pa oni su bedni zadnjih 20godina (ustvari od kada sam ja svestan sporta :D ), sa svega par minornih perioda kad nisu bili bas uzasni.

Link to comment

evo ga jos jedn jak naslov iz pomenutih novina

 

Селектор Ћурчић: Добро смо изгледали до примљеног гола   :0.6:

Edited by Bright Billy
Link to comment

Kaze Curcic da u svim sljedecim utakmicama igraju samo 3 boda. Bas me zanima kako on misli ostvariti taj cilj. Mozda bude zanimljivo.

 

Toliko cemo otprilike i uzeti - 3 boda.

Link to comment

kad se samo setim kako je taj isti curcic tuko zemana na sred marakane, dodje mi da pljunem crtamorasija po sred avatara...

 

dobar, dobar..

Link to comment

Raca je bio suvise van igre, to je osnovni problem. Trebalo mu je dati mnogo vise slobode, praviti neke akcije da moze da raspali sa 30 metara, to je njegova najbolja osobina i ono sto fali nepopularnim orlovima. Kad sam video onog Djuricica sa pokusajem suta, jedva je dobacio do gola, sto rece jedan gost kafane, tadic, djuricic i lazar imaju zajedno 150 kila, ne moze se tako igrati moderan fudbal gospodo, ne moze. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...