Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ne razmem zašto zatežu sa Advokatom i zašto bi uopštre hteli da vraćaju nemotivisane igrače iz A reprezentacije, kada imaju dve odlične generacije u-19 za redom, tu imaju sve što im treba. Pogotovo što ove Sirce tučemo gde ih vidimo u bilo kom sastavu, čak i da nisu u rekreativnom izdanju bez šansi za prolaz

 

Zato sto nam je trebala od razlika od 5 komada za prolazak.

Link to comment

Ako dobro računam, peti smo na tabeli drugoplasiranih i ne idemo dalje?

 

Ne, sada smo četvrti. Čekamo rezultate iz grupe 7 i grupe 4. Ako se poklopi, možemo dalje kao četvrti drugoplasirani. Da smo pobedili danas sa 5-0 bilo bi nam dovoljno da Španije odigra remi kući sa Austrijom i mi bi prošli dalje.

 

Inače, Grčka vodi kući protiv Poljske.

 

edit. 1-1

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Ako dobro računam, peti smo na tabeli drugoplasiranih i ne idemo dalje?

 

Ne, pri ovakvim rezultatima idemo u baraz, ako Grci dobiju, dosta nam je da Spanci ne izgube veceras.

 

editL Posrbica brzi

 

edit 2: mrs u pizdu materinu, izjednacila Poljska

Edited by pantelia
Link to comment

Ja ne znam gde grešim ali po mojoj računici idemo dalje samo da Austrija ne pobedi Španiju. Kako imamo veze sa Poljacima?

 

Edit sad vidim da nas Turci u stvari jebu

Edited by theanswer
Link to comment

Njega kvalifikuju samo 2 odbranjena penala u derbiju,

lukača sam gledao, skoro cele prošle sezone(koliko je branio zbog povrede) i na svim utakmicama ove sezone, i od povratka u tim je u konstantnoj je formi, a posle ovih utakmica sa azerima, pogotovu revanša, može se reći da je u blagom usponu isključivo zbog samopoudanja. dva penala ga kvalifikuju samo kod onih koji bi pošto-poto da ne vide stojkovića na golu reprezentacije. tolika želja da on ne brani može da se vidi na forumu, čak su bili i predlozi, nadam se šaljivi, sa onim klovnom bajkovićem, a evo sad i sa mladim rajkovićem koji nema niti jednu ozbiljnu utakmicu. 

mi jesmo sprdnja od reprezentacije, ali baš tolika da u vatru gurnemo klinca bez ijedne utakmice je ravna samoubistvu.

 

edit

rajković treba da završi ono što je započeo sa mladom reprezentacijom i da eventualno kao treći golman odputuje u francusku u koliko se naravno kvalifikujemo

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ja ne znam gde grešim ali po mojoj računici idemo dalje samo da Austrija ne pobedi Španiju. Kako imamo veze sa Poljacima?

 

Edit sad vidim da nas Turci u stvari jebu

 

Turcima treba pobeda od 3 gola (sa dva ista gol razlika, ali manje datih, jel tako?) da bi nas pretekli. Od Poljske i Grcke jedan ce u svakom slucaju biti ispred nas, mislim da je nebitan rezultat odatle.

Link to comment

Ipak,da,taman opet da editujem. Turci ako budu drugi moraju da dobiju 3 razlike da bi bili ispred nas,što nas opet dovodi do toga da nam treba samo da Austrija ne pobedi u Španiji.

 

Edit,izjednačiše Šveđani. Ako ostanu dva x-a sigurno smo ispred ove grupe,toliko znam :D Poljaci će ići kao prvi,a drugi neće ni imati 16 bodova.

Edited by theanswer
Link to comment

Turcima treba pobeda od 3 gola (sa dva ista gol razlika, ali manje datih, jel tako?) da bi nas pretekli. Od Poljske i Grcke jedan ce u svakom slucaju biti ispred nas, mislim da je nebitan rezultat odatle.

 

Pobedom Grčke, Poljska ostaje na 15 bodova i tako se gubi smisao tekme Swe - Tur.

Link to comment

Pa da,al Poljaci bi bili drugi onda sa 15 bodova,znači mi bi bili ispred njih.

 

Plus Poljska ima bolji međusobni i sa Šveđanima i sa Turcima, što je bitno, jer oni imaju najbolju gol-razliku.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...