Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Dik je realno zavrsio karijeru pre nego sto je i poceo, ovako nesto pre svega politicki nije potrebno nikome ovde. Prvo useravanje ce biti iskorisceno za sut kartu ili ce mu napakovati da je vatao za dupe sobaricu u hotelu.

Edited by gazza1
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Preteraste ga gore nego Dik. Vi bar zivite u Srbiji i imate mnogo bolji uvid u stanje i srpski mentalitet. Niti su Srbi narcisoidna nacija, niti su bagra bahatih prostaka i neznalica (tzv. "batadjorista") kojima su potrebne packe sa strane da bi ih se dovelo u red.

Pod batadjoristima sam mislio na srpske tzv. trenere koji su takav skup diletanata da svi zajedno decenijama nisu u stanju da shvate nešto što je jedan pravi trener uočio i definisao nakon par dana rada sa fudbalerima.

 

Gosn Advokat nigde nije sudio o Srbima u celini a ja sam sudio o njihovoj tradicionalnoj uvredjenosti i povredjenosti svaki put kada se neki bahati stranac usudi da prozbori nešto kontra očekivanih hvalospeva o najlepšem gradu na svetu i toploti koju nigde drugde nije osetio.

Link to comment

Pa upravo taj vas sud je prilicno netacan i maliciozan.  Srbi su kriticni prema sebi, svojoj okolini i svojoj bastini mnogo vise nego drugi narodi i cesto u toj kritici preteruju i zastranjuju.   Advokatov komentar u vezi Srbije izaziva negativne komentare mnogo vise zbog nadmenosti i nevaspitanja nego zbog uvredjenog nacionalnog ponosa. 

Link to comment

Pa upravo taj vas sud je prilicno netacan i maliciozan.  Srbi su kriticni prema sebi, svojoj okolini i svojoj bastini mnogo vise nego drugi narodi i cesto u toj kritici preteruju i zastranjuju.   Advokatov komentar u vezi Srbije izaziva negativne komentare mnogo vise zbog nadmenosti i nevaspitanja nego zbog uvredjenog nacionalnog ponosa.

 

Preterujete žestoko. Advokat ništa nadmeno niti nevaspitano nije uradio niti je atakovao na srpsku baštinu kao što mu imputirate. On ima elementarno ljudsko pravo da ne bude oduševljen Beogradom. Možete mu eventualno zameriti neumesnost ili netaktičnost ali i to samo ukoliko nije odgovarao na direktno novinarsko pitanje šta misli o Beogradu.

 

Za moj sud bih rekao da ima osnova a vaša reakcija i epiteti kojima častite Advokata takodje idu u prilog tom sudu.

Link to comment

Mislim da nije trebao spominjati zaostalost "zbog rata i ostalog" i ići u tom pravcu, ali što se tiče fudbalske zaostalosti, prvensteveno po pitanju infrastrukture, šta god da je rekao nije pregrubo i preko neke granice.

Link to comment

Mislim da nije trebao spominjati zaostalost "zbog rata i ostalog" i ići u tom pravcu, ali što se tiče fudbalske zaostalosti, prvensteveno po pitanju infrastrukture, šta god da je rekao nije pregrubo i preko neke granice.

 

Covek je samo pokusao da nadje neko racionalno opravdanje za stanje sportske infrastrukture u Srbiji, jer mu verovatno ne pada na pamet da ce uprava nekog kluba da sabotira kvalitet sopstvenog terena i izlaze sopstveni tim potencijalnim povredama da bi ustedela par stotina hiljada evra, kako bi ih stavila sebi u dzep. Prosto nema takvog iskustva i takvi mu ljudi verovatno nisu poznati. On, jadan, veruje da postoje neki objektivni razlozi i visa sila zbog kojih se ne ulaze u terene i stadione.

Link to comment

Covek je samo pokusao da nadje neko racionalno opravdanje za stanje sportske infrastrukture u Srbiji, jer mu verovatno ne pada na pamet da ce uprava nekog kluba da sabotira kvalitet sopstvenog terena i izlaze sopstveni tim potencijalnim povredama da bi ustedela par stotina hiljada evra, kako bi ih stavila sebi u dzep. Prosto nema takvog iskustva i takvi mu ljudi verovatno nisu poznati. On, jadan, veruje da postoje neki objektivni razlozi i visa sila zbog kojih se ne ulaze u terene i stadione.

+1

Успут питање је и превода.

Иначе ономад поводом неког гостовања у престолном граду Титостана Ричард Видмарк је онолико оплео по сличним старима.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pa upravo taj vas sud je prilicno netacan i maliciozan.  Srbi su kriticni prema sebi, svojoj okolini i svojoj bastini mnogo vise nego drugi narodi i cesto u toj kritici preteruju i zastranjuju.   Advokatov komentar u vezi Srbije izaziva negativne komentare mnogo vise zbog nadmenosti i nevaspitanja nego zbog uvredjenog nacionalnog ponosa. 

+1

Link to comment

Nadam se da ce Advokat pozvati Nevena, super se vratio u Dortmund-u, koleno je Ok

 

Mislim nismo neka sila da nam igrac njegovog kalibra sa osvojenom Bundeligom, Finalu LS i redovnom igrom u Top Klubu ne treba...

Link to comment

Nadam se da ce Advokat pozvati Nevena, super se vratio u Dortmund-u, koleno je Ok

 

Mislim nismo neka sila da nam igrac njegovog kalibra sa osvojenom Bundeligom, Finalu LS i redovnom igrom u Top Klubu ne treba...

Наравно да ће да га зове. Одакле идеја да нам не треба?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...