Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Vode Šveđani. Nije strašno,i dalje je realno da idemo,samo da Španci ne prevare

 

Edit. 3:1,e sad već do kurca. Na kraju nam ladno može doći glave ovaj 1 što smo danas primili.

 

Ipak braća Turci i braća Španci za novu epizodu serijala "čiji su mladi igrači" negde u oktobru

 

A i braća Grci :D

Edited by theanswer
Link to comment

Svedjani kraj 3:1, Spanija vodi 1:0. Jel to to?

 

Ako Austrija ne pobedi do kraja, to je to. Šveđani su dobili 4-3 Tursku.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

 

edit

rajković treba da završi ono što je započeo sa mladom reprezentacijom i da eventualno kao treći golman odputuje u francusku u koliko se naravno kvalifikujemo

Е, дочекасмо ово да испишеш.

Link to comment

Ako su ovo nosioci, biće gadno. Španci, Nemci i Francuzi su svakako za izbeći. Portugal je bio izrazito dominantan u prilično slaboj grupi, a vezali su sa prijateljskim 12 pobeda za redom. Holandija je vezala dva jako loša rezultata i kao i kod nas pola sastava joj je u A timu. Italijanska generacija (bez trojke iz A tima) je prilično slaba, a oni i mi smo izbacili najtalentovaniji tim iz grupe, Belgiju. Engleska isto kao i Portugal, izrazito dominantno u jako slaboj grupi.

 

Ne znam, ja bih opet Engleze.

Link to comment

Nisam siguran da su ovo nosioci zato što mislim da se gleda od ekipa koje su bile prve u grupi taj koeficijent. 40 posto iz ovih kvalifikacija,40 posto iz prethodnog turnira i kval i 20 posto iz 2011. A Holandija nije bila prva u grupi. Ako su ovo zaista protivnici onda Italiju ne možemo sigurno dobiti zbog grupe,to je isto jedno od pravila.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...