Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

uopste nemam utisak da bi vidara igrao na poziciji manekena ako bi dosao na mesto predsednika saveza, i da bi dozvolio sivim eminencijama da i dalje vedre i oblace. takav je bar moj utisak o njemu.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

1 minute ago, Nikodije said:

uopste nemam utisak da bi vidara igrao na poziciji manekena ako bi bio postavljen na celo predsednika saveza, i da bi dozvolio sivim eminencijama da i dalje vedre i oblace. takav je bar moj utisak o njemu.

Ja mislim da bi oni Vidaru ubedili da igra na poziciji najvažnijeg šrafa u ekipi, ali bi ga lopta nekako volšebno zaobilazila u ključnim trenucima... 

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

uopste nemam utisak da bi vidara igrao na poziciji manekena ako bi bio postavljen na celo predsednika saveza, i da bi dozvolio sivim eminencijama da i dalje vedre i oblace. takav je bar moj utisak o njemu.

 

Pazi, sve sto znamo o Vidicu upucuje na to. Samo sto se ljudi vremenom menjaju a ovi dripci na vlasti su premazani svim mogucim i nemogucim mastima i uljima. Ako uopste bude necega u toj prici sa Vidicem nece mu biti dovoljan karakter i odlucnost, bice mu neophodna i izuzetna pronicljivost i inteligencija da razume kad mu neko prilazi s nekom ponudom sta to tacno znaci i kakve su opasnosti ako prihvati ili ne prihvati.

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Pazi, sve sto znamo o Vidicu upucuje na to. Samo sto se ljudi vremenom menjaju a ovi dripci na vlasti su premazani svim mogucim i nemogucim mastima i uljima. Ako uopste bude necega u toj prici sa Vidicem nece mu biti dovoljan karakter i odlucnost, bice mu neophodna i izuzetna pronicljivost i inteligencija da razume kad mu neko prilazi s nekom ponudom sta to tacno znaci i kakve su opasnosti ako prihvati ili ne prihvati.

 

slazem se, ali on svakako nije glup, deluje da je svestan sta su problemi, sigurno ima informacije. pride siguran sam da bi se okruzio ljudima od integriteta i kvaliteta i dobrim savetnicima. takodje, imao bi i podrsku javnosti sto nije nebitno.

Edited by Nikodije
Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

 

slazem se, ali on svakako nije glup, deluje da je svestan sta su problemi, sigurno ima informacije. pride siguran sam da bi se okruzio ljudima od integriteta i kvaliteta i dobrim savetnicima. takodje, imao bi i podrsku javnosti sto nije nebitno.

 

Ma, ja mu zelim sve najbolje. Samo kazem da ako udje u gadno zmijsko leglo ulazi. Mozda najgadnije i najdugovecnije u Srbiji.

Link to comment

Odakle ova ideja da Vidic bude predsednik FSS?  To on nikada ni izdaleka nije nagovestio.  Maticeva trabunjajnja o tome da ce Vidic pa i on sa njime zajedno da naprave rusvaj u FSS su samo to - trabunjanja.

 

Uzgred, slusao sam danasnju konferenciju za stampu zajedno Piksi i Tadic.  Tadic oslovljava Piksija sa "mister".  Nance, mu nanino. 

Link to comment

NE znam odakle ti ta ideja da njih petorica biraju bilo koga, pa i predsednika FSS?

 

Kada će Srbija dobiti novog predsednika Saveza – četvrtog po redu?

Pravila kažu – izbore na svim nivoima, po Statutu Fudbalskog saveza Srbije raspisuje zamenik predsednika FSS Marko Pantelić.

Za proceduru oko izbora delegata Skupštine FSS neophodno je najmanje dva meseca, jer kreće se od izbora u opštinskim fudbalskim savezima do formiranja skupština regiona. Dosadašnji prvi čovek srpskog fudbala promenio je Statut 2016. godine, pa je tako uz delegate iz regiona Vojvodine, Kosova i Metohije, Istočne i Zapadne Srbije, klubova Superlige i Prve lige, predstavnika trenerske i sudijske organizacije, uvedeno da svoje zastupnike u fudbalskom parlamentu ima Udruženje fudbalskih reprezetativaca, radna zajednica zaposlena u savezu i pul sponzora.

 

Sva “esnafska” udruženja, kao i sponzori saveza (?!) moraće glasanjem da odaberu svoje delegate, da bi se onda na Izbornoj skupštini od 69 članova izabrao jedan za predsednika prostom većinom. Praksa je pokazala da se taj “jedan od 69” uvek iskristališe tokom sprovođenja procedure, pa ni ovi izbori tu neće biti izuzetak.

Dakle, potrajaće još neko vreme dok ne budemo dobili novog prvog čoveka srpskog fudbala.

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

NE znam odakle ti ta ideja da njih petorica biraju bilo koga, pa i predsednika FSS?

Pitanje je čak da li se i naš predsednik u potpunosti pita.

Link to comment

Ako to bude bio slucaj trajace zauvek, Pantela ima da se uljuljka i posle ce samo obnoviti mandat.

 

Na sve to seci me ako bude bilo 10% promena u ovim skupstinskim delegatima, Bata Djora je bio delegat u devet razlicitih drzava, sve sa sedistem u Beogradu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...