Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

A sad ozbiljno, radije bih da gledam Milunovica u reprezentaciji nego Stefana Mitrovica. Mi ionako imamo par centarhalfova za sledecih 10 godina a u nekoj kombinaciji sa tri stopera, gde bi Milenkovic igrao desno a onaj mali iz Partizana sto je prodat prosle godine levo, Milunovic bi mnogo bolje izgledao nego Mitrovic. Njemu ta pozicija savrseno odgovara, tim pre sto su oba ova klinca mocni u duelu i prilicno brzi za svoje gabarite pa bi pokrivao manji prostor a u skoku je superioran. Mi cemo sa bekovima nastaviti da imamo problem jer su i Gajic i Mladenovic mediokritetni igraci tako da bismo mozda profitirali bolje od 3-5-2 i 3-4-3 formacija.

  • +1 1
Link to comment

Malo je ispao iz koloseka poslednjih sest meseci, sto u klubu sto u repki. U secanju mi je da je zbog povrede izgubio mesto od Gudelja.

 

Trenutno jeste gubitak, kroz godinu-dve mozda se njegovo odsustvo ne oseti. Maksimovic i Gudelj imaju prednost, ali mogli bi Racic ili Ilic da se ustale u startnih 11 u zavisnosti od toga koliko budu napredovali u svojim klubovima. Uvek se nadam da ce Grujic da konacno zaigra i uvek se razocaram koliko je marginalizovan. Nemam velika ocekivanja na osnovu predjasnjih iskustava. Ne bih voleo da Lukic dobije sansu pre nabrojanih iako ce to verovatno da se desi. 

 

Jedino je steta sto ce SMS i Djuricic da se rotiraju, a malo smo ipak tanji sa dvojicom pozadi. U teoriji bi mogli da igramo sa obojicom, ali mislim da nemamo takav profil igraca koji bi mogao da pokriva ovu dvojicu i da bi bili preofanzivni.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Slaviša Kokeza više nije predsednik Fudbalskog saveza Srbije. Očekivana odluka posle niza skandala...

 

Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Slaviša Kokeza podneo je ostavku na to mesto, a sve usled nekoliko skandala koji su isplivali, a u kojima je on bio glavni vinovnik i organizator.

Nekadašnji prvi čovek novobeogradskog Brodarca bio je praktično sateran uza zid, pa je ovakvu odluku morao da donese.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...