Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts



Mislim da irski tim ima vise igraca koji igraju u klubovima engleske elitne lige nego sto ih ima skotski tim.  Drugo, irski igraci igraju za svoju zemlju (i klubove) srcem, a nasi bi rekli mudima.  Drugim recima, uvek su motivisani, a to je upravo ono sto nedostajhe nasem timu, mada nam nedostaje i kvalitet, posebno u odbrani.  Medjutim, za kvalitet cemo da ispastamo protiv Portugalije, a veceras je prevashodno da smo motivisani i to bi bilo dovoljno za pobedu.


Duvaće severac, ne valja tu motivacija kod severca. Bude kontraproduktivno.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

19 hours ago, Milosh76 said:

Ne damo mi Terzica... neka bude Vuletic ili Vazura...moze i neki tipa Zeljko Milojko Pantic... to je taj nivo ludila koji nam je potreban

 

Link to comment

Mladenović je, ono malo, odigrao više nego dobro, Račić ima dobru sezonu u Valensiji, a videti bilo koga da nije Rukavina na desnoj strani je melem za oči...

Vlahović kida u Fiorentini koja tavori u sredini tabele, gravitirajući ka donjem delu, Saša Lukić mi je vazda bio WTF, a Strahinja Pavlović aka grejač klupe u Monaku je tu samo zbog obnavljanja radne dozvole (on je valjd negde na pozajmici u Belgiji).

 

Biće 0:0 do 75min i onda ulaze SMS, Jović, Kostić i Radonja i rešavaju stvar :fantom:

Link to comment

Ja sam rekao da ne ocekujem novine i iznenadjenja u odnosu na Tumbin sastav, ali me Piksi bas iznenadio:

 

Dmitrović – Milenković, S. Mitrović, Pavlović – Gajić, Račić, Lukić, Mladenović – Tadić, Đuričić – Vlahović

 

Dvojca debitanata, Gajic i Racic.  Dvojca kreativnaca, Tadic i Djuricic.  Centarfor u top formi, Vlahovic.  Ja znam da ne znam mnogo o fudbalu, a uzdam se da Piksi zna sta radi.  Neka mu je sa srecom.

  • +1 1
Link to comment

Uzgred, da li ijedan od trojce stopera ume da iznese loptu iz naseg sesnaesterca?  Ja samo znam za Milunovica koji to ume ali on nije na spisku.  Ova trojca su dobri na visoke lopte ali sa loptom u nogama nisu me impresionirali.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...