Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

tole teleca glavusa mi je bio najogavniji do dolaska kokeze. sada, kada se i ono sklonilo, bojim se da ce fss leglo gmazova iznedriti jos goreg od sofera atentatora. tesko je tako nesto i zamisliti, ali verujem da oni imaju oni kapacitet za obaranje ginisovih rekorda u kategoriji gadova.

Link to comment

pa i kokeza se dokazao tako sto je prasinario, tj tukao na ulici. tada su ga zamotali u one zavoje. u vucicevoj huliganskoj strukturi svako pocinje tako sto prasinari, a kada se dokaze na ulici/krovu nebo je granica.

Edited by Nikodije
Link to comment

Naravno da su svi poceli kao prasinari, ali Kokeza je prasinario pre 15-20 godina, a ovaj prosle godine. Sta rekose pre neki dan da ima brdo nekih firmi koje vrte milione i dobija sve tendere, ima svoj klub koji igra ligu sampiona za klince.
Bizon je jedno 8 nivoa ispod Kokeze u toj njihovoj hijerarhiji.

Link to comment

@omiljeni

nisam siguran, bizon je sa njim jos iz radikalskih dana. sigurno duze od kokeze. npr zajedno su isli kod sadama jos 2000. zapravo me cudi da bizon dosad nije imao neku vaznu funkciju. verovatno sam ne zeli da se eksponira na taj nacin, draze mu je  da bude "u cokoladi" bez funkcija.

 

 

Edited by Nikodije
Link to comment

Pa imao je sansu da se probija prema vrhu kad je bio direktor Lutrije, ali je epohalno zglajzao. Njih ima milion i svi samo cekaju da neko zglajza jer se tako otvara mesto za napredak. A ovaj sto zglajza ide na ladjenje i opet da bude prasinar.

Link to comment
4 hours ago, Dimitrije said:

Verovatno Marko Pantelic.  Ima sve sto treba u CV-ju: glup, bez karaktera, neznalica, neradnik.

pantelića su proglasili vršiocem dužnosti do izbora novog

 

za sada je vidić najzvučnije ime koje se pomenulo

 

ne bi me iznenadio da prihvati, prosto ex fudbalere do sada nije krasio neki naročiti nivo dubokog i dalekosežnog razmišljanja. ne znam kakve su mu ambicije u post fudbalerskoj fazi, al ova je prilično visoka



#sveizgubilidabogda

Link to comment
2 hours ago, harper said:

Piksi doveo Japanca za kondicionog trenera. Neko ce ovde da vrsi harakiri, videcemo da li Japanac ili neki od igraca.:laugh:

 

Šta i koliko kondicioni trener može da uradi za par dana priprema? Danas su se okupili, utakmica je u sredu. Može da pomogne ako se plasiramo, pa onih 20 dana priprema pred takmičenje, a za ove kvalifikacione utakmice ne znam baš.

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

Šta i koliko kondicioni trener može da uradi za par dana priprema? Danas su se okupili, utakmica je u sredu. Može da pomogne ako se plasiramo, pa onih 20 dana priprema pred takmičenje, a za ove kvalifikacione utakmice ne znam baš.

 

Moze da naplasi igrace, da znaju sta ih ceka ako se kvalifikuju. Pa kad krenusmo da gubimo.:D

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...