Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

1 hour ago, Ted said:

sad je ostalo samo još da vidimo kako će/kada će i njega da oteraju ili optuže za nešto

 

Bar mu nece biti prvi put. Da mu urade nesto gore od "navijaca Zvezde" koji su bacili bombu na njegovu roditeljsku kucu u Nisu trebalo bi bas da se potrude.

Link to comment

Srećno bilo Piksiju, ja ne mogu da navijam protiv naših kakvi god da su, ne gledam ih na terenu kroz ovu mafiju, ali nije mu trebalo da uđe u ovo zmijsko leglo. ne može to na dobro izaći.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, arkonada said:

Srećno bilo Piksiju, ja ne mogu da navijam protiv naših kakvi god da su, ne gledam ih na terenu kroz ovu mafiju, ali nije mu trebalo da uđe u ovo zmijsko leglo. ne može to na dobro izaći.

 

Bez želje da nekoga uvredim, ali ne da mogu da navijam protiv naših već ne mogu da razumem da bilo ko to više gleda i kao loži se "reprezentacija" i sl. Pri tom, šanse da se nešto tu promeni esencijalno bukvalno ne postoje dok ne dođe do ozbiljnih političkih korenitih promena, eventualno onda, ali tek to se neće skori desiti tako da... 

Sve pukli da bog da. 

Edited by Mil@n
Link to comment
5 hours ago, arkonada said:

ja ne mogu da navijam protiv naših kakvi god da su

ja ih gledam kao reprezentaciju fudbalskog saveza

 

mislim, njihov grb nose na dresu, ne grb srbije

:fantom:

 

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Bez želje da nekoga uvredim, ali ne da mogu da navijam protiv naših već ne mogu da razumem da bilo ko to više gleda i kao loži se "reprezentacija" i sl. Pri tom, šanse da se nešto tu promeni esencijalno bukvalno ne postoje dok ne dođe do ozbiljnih političkih korenitih promena, eventualno onda, ali tek to se neće skori desiti tako da... 

Sve pukli da bog da. 

 

Aha, kako da nece. Dogadjale su se ovde najkorenitije od svih korenitih politickih promena pa je u fudbalu sve ostajalo isto. Taj grobarski narativ da je fudbal bio super a onda dosao Vucic i sve upropastio pati od nekih sitnih nedostataka - na primer istinitosti iskaza.

Link to comment
8 hours ago, Mark Rothko said:

Potrošiće esenesovci Pikseta do kraja godine.

 

A Jokan ili Paun kada dođu neka srećnija vremena i ne bude šibicara Kokeze i njegovih.

 

 

 

Veruješ da će živeti 100 godina?

Link to comment
Quote

 

Kako saznaje "Kurir", Stojković je rešio da napravi određene promene u igračkom sastavu reprezentacije. On će se zahvaliti pojedinim igračima poput dosadašnjeg kapitena Aleksandra Kolarova.

 

Isti portal navodi i da će novi kapiten Srbije postati Dušan Tadić, u kojeg Piksi ima ogromno poverenje

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...