Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ma nece biti ikakvih problema da se dobije Gruzija u Bgu, nasi vazda dobro igraju kad su nabrijani i napaljeni, tu nam je 50% kvaliteta. Secate se kako smo Rumuniju odvalili pred SP10, tad je isto bilo odlucujuce.

 

ma to se Antara dogovrio sa Lučeskuom da nas  puste braća Rumunju, pošto su oni već bili otpisani. A naši se razgoropadili....  :fantom:

Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

Ako sada ne prodjemo na SP treba da zabranimo fudbal u nasoj zemlji. Prosto ova pobeda u Irskoj je to. Nakantacemo Gruzine, mozda i Austtrijance, mada ja mislim da konkurenti nece dobaciti ni do ovih 18 poena... Irska - Vels ce da bude krljanje vrhunskih razmera...

Link to comment

ako bi mogao ovo da mi elaboriraš: na osnovu kojih parametara si došao do Austrije?

I na osnovu čega pretpostavljaš da ćemo ovaj put proći bolje nego prethodna dva?

Па Аустрија је најлошија репрезентација ако избацимо Молдавију и Грузију. Ако се служимо претходним искуством ту нам је место. Међутим, Ћелавац је потпуно окренуо ствари на главу, тим поправља форму из утакмице у утакмицу и то ја нисам видео код наших тимова чак ни у време Миљана II где смо временом играли слабије. Због тога мислим да аналогије из прошлости нису примењљиве овај пут. 

Link to comment

Па Аустрија је најлошија репрезентација ако избацимо Молдавију и Грузију. Ако се служимо претходним искуством ту нам је место. Међутим, Ћелавац је потпуно окренуо ствари на главу, тим поправља форму из утакмице у утакмицу и то ја нисам видео код наших тимова чак ни у време Миљана II где смо временом играли слабије. Због тога мислим да аналогије из прошлости нису примењљиве овај пут. 

 

Meni je za analogiju poslužila Petkova i Antićeva reprezentacija, obe su dominirale u kvalifikacionoj grupi (Pekov timje valjda primio samo jedan gl tokom kval.ciklusa), a loše su prošle ne Svetskim prvenstvima. Muslin radi dobar posao, ali mislim da nemamo kvalitet da izadjemo iz grupe na prventstvu. jedino da žreb bude baš milostiv 

Link to comment

Petka je zadesio peh, Vidic se povredio pa je tako razbijena najbolja odbrana kvalifikacija. Protiv Holandije je uskocio N.Djordjevic i obrukao se, mislim da je i zamenjen negde pred kraj prvog poluvremena. Atmosfera je takodje otisla u pm pozivanjem sina. Mozda su tada i ocekivanja bila prevelika posto smo dobro odigrali kvalifikacije i bili ispred Spanije. Petko je posle poraza od Holandije promenio sistem, videli smo kako je to islo protiv Argentine. Muslin mi ne deluje kao neko ko ce odustati od svog sistema, koji za sada radi posao. Kako ce to izgledati posle neke nove Holandije videcemo.

Link to comment

Meni je za analogiju poslužila Petkova i Antićeva reprezentacija, obe su dominirale u kvalifikacionoj grupi (Pekov timje valjda primio samo jedan gl tokom kval.ciklusa), a loše su prošle ne Svetskim prvenstvima. Muslin radi dobar posao, ali mislim da nemamo kvalitet da izadjemo iz grupe na prventstvu. jedino da žreb bude baš milostiv 

Jedan jedini i to Raul čini mi se skin'o paučinu nakon kornera. U sledećem ciklusu Klemente se odrekao Jevrića, po meni velika greška.

Link to comment

Tu smo i protiv Španaca dva puta prešli centar i dali gol iz nekog karambola (mislim kežman), oni se izmašili za sve pare. Ta reprezentacija je bila previše hvaljena, igra je bila nepostojeća, najkreativniji igrač Ljuboja ...

Link to comment

Tu smo i protiv Španaca dva puta prešli centar i dali gol iz nekog karambola (mislim kežman), oni se izmašili za sve pare. Ta reprezentacija je bila previše hvaljena, igra je bila nepostojeća, najkreativniji igrač Ljuboja ...

Peca Đorđević je bio jedini vezni igrač koji je mogao da poveže redove. Ljuboja je bio ipak špic.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...