Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Pretpostavljam, na osnovu istorije i posmatranja igara naše reprezentacije

На основу тих параметара ми би сад били тамо где је Аустрија.

Link to comment

Zato ćemo i da se plasiramo, jer smo igrali sa proverenim snagama, standardnim u klubovima.. To je definicija A reprezentacije

 

Na kojoj poziciji možemo da se pojačamo? Sergej i Maksimović mogu da budu alternativa Milivojeviću, Gaćinović i Ljajić Kostiću, Gajić i Gaćinović Rukavini, Veljković može da uđe u rotaciju štopera i to bilo to

 

Ali do Rusije ima još cela ova sezona, neka klinci pokidaju u klubovima i ući će u reprezentaciju. Ne treba preko reda samo zato što su talentovani

 

To je otprilike to + Jojic, Grujic, Zivkovic

Link to comment

Moramo proci grupu. Sve preko osmine je veliki uspjeh.

:lolol:

 

middle ko milojko posle žrebanja u francuskoj u live-u je iskonstruisao sve naše protivnike do polufinala

 

decenijsko iskustvo govori da ćemo pre biti brutalno ispreskakani, ili nemoćni u borbi sa autsajderima nego postići neki solidan rezultat. za početak da odu u rusiju i dočekaju prvu utakmicu bez neke afere biće uspeh

Link to comment

Nisam siguran ali bese neka fora da za WC sve evropske reprezentacije stave u isti cup pa rasporede po jednu u svaku grupu.

tek sad zapazio "evropske", mislis po dve...

 

In the group stage, teams compete within eight groups of four teams each. Eight teams are seeded, including the hosts, with the other seeded teams selected using a formula based on the FIFA World Rankings and/or performances in recent World Cups, and drawn to separate groups.[51] Since 1998, constraints have been applied to the draw to ensure that no group contains more than two European teams or more than one team from any other confederation.[52]

Link to comment

:lolol:

 

middle ko milojko posle žrebanja u francuskoj u live-u je iskonstruisao sve naše protivnike do polufinala

 

 

 

Haha ludi Milojko. I koje protivnike je iskonstruisao..

Nego kumse na fejsu se sprdaju sa Milovanom a i Andjus če da se zacrveni kad nadju njegovu izjavu kako ćemo težko u baraz i da sigurno gubimo u Irskoj.

Link to comment

To je otprilike to + Jojic, Grujic, Zivkovic

Mogu i Djurdjevic i RIstic ako pokidaju ove sezone u svojim klubovima ... Sve u svemu , mislim da ima prostora da se napravi jos perspektivnija  ekipica od ove sinoc koju smo gledali. Slazem se da ne treba nista na silu , ali bi mi bio frampantan podatak da ni jedan igrac iz mlade selekcije koja je bila prvak sveta(iz jedne male zemlje), nije uspeo da stigne do prvog drzavnog tima (mislim da se to nikad nigde nije desilo)

Link to comment

tek sad zapazio "evropske", mislis po dve...

 

In the group stage, teams compete within eight groups of four teams each. Eight teams are seeded, including the hosts, with the other seeded teams selected using a formula based on the FIFA World Rankings and/or performances in recent World Cups, and drawn to separate groups.[51] Since 1998, constraints have been applied to the draw to ensure that no group contains more than two European teams or more than one team from any other confederation.[52]

 

da na to sam mislio. Domacin + 7 nosilaca bez ogranicenja a onda se posle gleda da nema vise od jos jednog evropskog tima u grupi gde su evropljani vec nosioci.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Mi smo ono bili gurnuti u "specijalni" ćup za SP 2006, zbog čega ono, loše pozicije na FIFA listi, pa smo onda povukli "grupu smrti"? Neka namještaljka bila, nešto su nas izjebali, ako se sjećam dobro.

Link to comment

Najlošiji ranking od evropskih reprezentacija. Trebalo je da se izbjegne da u jednoj grupi budu tri evropske reprezentacije. Hajdi Klum tokom ceremonije insistirala da ona izvlači kuglicu umjesto protokolom predviđenog Mateusa, slava joj.

Link to comment

Ma da, ali sad čitam (jbg ostarilo se) da se nije primjenjivala formula koja je važila za određivanje ćupova (plasman na posljednja sva SP) već se išlo na ranking pa smo mi tu izduvali, znam da smo i tad dizali dževu, a kad je Hajdi izvukla već je bilo kasno

Link to comment

Malo je falilo pa bi tad zavrsili u grupi sa Hrvatskom. Gledao sam žreb na Hrt i secam kako je Božo Susec rekao: Ne Hajdi molim te samo Srbiju ne, samo Srbiju ne izvuci.

 

Onda bi grupa bila Brazil, Hrvatska, Scg i Avstralija. Mislim da bi imali sasvim korektne sanse za prolazak u drugi krug.

Edited by Cash
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...