Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Mi smo u Kardifu igrali dobro prvih 25 minuta i to je to. Nije Vels ekipa koja te nadigra fudbalskim znanjem, nego takticki i trkacki.

 

Nije to toliko vazno. Super je sto konacno licimo na tim, vidi se disciplina, odradjuju se individualni zadaci, dobra nam je kontra. Ali, imamo i realne slabosti, posebno u kreaciji i branjenju kontri. Baneta ce da pokida svaki solidno brz igrac.

 

Po znanju, ovo je slabija reprezentacija nego 2010.

+

 

ogroman uspeh ove repka napravila  gotovo izvesnim plasmanom na završnicu SP, rano je za prognozu šta će tamo biti, zavisi mnogo od sreće/nesreće koje nam 3 ekipe zapadnu

 

pored Baneta i Kolarov je slaba tačka tima

Link to comment

U proslim kvalifikacijama Srbija je prosječno primala 1.42 gola, a davala 1.14 golova.

Dva poraza od Portugala i Danske na gostovanju i doma. Jedine pobjede doma protiv Armenije i u gostima kod Albanije.

 

I ovaj ciklus počeo je sa visokim brojem primljenih golova. Dva protiv Irske i Austrije doma.

Od utakmcije sa Austrijom, Srbija je tri puta primila po jedan gol i dva puta sačuvala mrežu. Ukupan prosjek primljenih golova je 0.87.

Prosjek postignutih golova je 2.12.

 

To je manje više isti tim. Prva grupa je po mom sudu bila teža, ali ipak nije sve do protivnika. Popravila se i igra nešto.

Najveći prostor za napredak sto se selekcije tice vidim u napadu sa Ljajicem i Sergejom.

Link to comment

+

 

ogroman uspeh ove repka napravila  gotovo izvesnim plasmanom na završnicu SP, rano je za prognozu šta će tamo biti, zavisi mnogo od sreće/nesreće koje nam 3 ekipe zapadnu

 

pored Baneta i Kolarov je slaba tačka tima

 

i Vukovic, on je strasna kesa. 

Link to comment

Znaci imamo gosu koji je kesa, i koji suteve van 16 brani samo kad ga usere, imamo 2 (3) beka na zalasku karijere koji igraju u boljim klubovima i prvenstvima od ostatka igraca koji su u zenitu (pun intended) karijere, imamo lika koji se zove Jagos, imamo lika sa izuzetnim talentom za pravljenje gigantskih sranja u odlucujucim utakmicama, imamo najboljeg DM u vasioni i Dejana Milovanovica na steroidima uz njega, jednog pravolinijskog igraca koji se crta na fudbalskoj mapi Evrope, jednog buzdovana i jednog koji zna fudbala. 

:D Jebote, mi smo super dogurali. 

Link to comment

Znaci imamo gosu koji je kesa, i koji suteve van 16 brani samo kad ga usere, imamo 2 (3) beka na zalasku karijere koji igraju u boljim klubovima i prvenstvima od ostatka igraca koji su u zenitu (pun intended) karijere, imamo lika koji se zove Jagos, imamo lika sa izuzetnim talentom za pravljenje gigantskih sranja u odlucujucim utakmicama, imamo najboljeg DM u vasioni i Dejana Milovanovica na steroidima uz njega, jednog pravolinijskog igraca koji se crta na fudbalskoj mapi Evrope, jednog buzdovana i jednog koji zna fudbala. 

 

:D Jebote, mi smo super dogurali.

 

 

14631451629063.JPG

 

Link to comment

Ma ok, to je Muslin, disciplinovan i dosadan. Ali, za nesto vise od grupe na SP trebace nam neka magija koju sada nemamo.

 

Upravo to, ljudi kao da nikada nisu gledali Muslinove timove ranije. Tvrdo, odgovorno i hrkljush a napred se maksimalno cedi to malo kvaliteta koji mozemo da isporucimo. Nas je u ovim kvalifikacijama najvise pogurala neverovatna forma Tadica u prvih nekoliko utakmica, ono sto je on u tom periodu igrao je dominacija jednog igraca u odnosu na ostatak tima kakvu nismo gledali ni kad smo imali neuporedivo bolje igrace od njega. Pozadi nas sada drzi Matic koji je u ovom trenutku verovatno najbolji igrac na svetu na svojoj poziciji ili makar jedan od najboljih. Jasno je da je to tanko ali ni mi nismo vise drzava s vrhunskim igrackim kvalitetom koji samo treba da se pravilno poslozi. Upravo su Austrijanci, Irci i Velsani primer kako te manje fudbalske nacije mogu da osciliraju u zavisnosti od forme dvojice ili trojice igraca, mi smo tu negde u rangu sa njima.

Link to comment

matić je protiv irske tri puta prodao živu loptu oko šesnesterca, jebo njega. nama fali vođa tima, tadić ima sve da bude ali valjda u glavi nije taj tip. mora da se osveži tim sa igračima iz mlade repke. šteta što se ljajić izgubio iz repstacije, možda je mogao on da izraste u vođu.

Link to comment

mislim da sms ima taj potencijal vodje, osim sto je trenutno verovatno najbolji srpski igrac, i bas mi je zao sto je levi bas na njemu nasao da silji patku i da isteruje koncepciju

Edited by Nikodije
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...