Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Pri tom odbrana zavisi od cele ekipe i od trenera, a ne samo od "odbrane".

 

Pogle Zvezdinu odbranu sa Vujadinom, Frimpongom i Letalecom

 

pa da, realno u nasoj repstaciji ludi mitar je jedan od najboljih odbrambenih igraca   :)

Link to comment

Rekao bih da nas je samo Austrija nadigrala ovde, i to smo dobili bas na bazi kurca. :D Ovo ostalo isti glib k'o i mi. 

 

Ali mi igramo 7-2-1 protiv bilo koga ko nije Moldavija. :( To mene brine jutros. 

Link to comment

Dobro, jesi ti gledao utakmice, sanse, kretanje rezultata....Mi smo u Bgd delovali kao nesrecna grupa gradjana protiv Velsa bez Bejla i Robsona Kanua...

Pitam se dali si ti gledao te 2 utakmice.

Link to comment

Rekao bih da nas je samo Austrija nadigrala ovde, i to smo dobili bas na bazi kurca. :D Ovo ostalo isti glib k'o i mi. 

 

Ali mi igramo 7-2-1 protiv bilo koga ko nije Moldavija. :( To mene brine jutros. 

 

Vels je bio bolji tim u Kardifu, kod 1:0 je Bejl pogodio stativu, mi smo odmah nakon toga izjednacili, igra nikakva. U Beogradu je utakmica bila ocaj, ali imali su dve sanse u drugom poluvremenu da nas dobiju.

Link to comment

Kako hocete. Samo znam da ce Bane da bude jos tragicniji i sporiji nego sada na SP, a Kolarov sa upitnom svezinom na ozbiljnim tekmama koje se igraju svaka 3-4 dana.

+1

 

Iole ozbiljna krila će prozujati pored njih. Ali tu je Muslin da misli o tome.

Link to comment

Vels je bio bolji tim u Kardifu, kod 1:0 je Bejl pogodio stativu, mi smo odmah nakon toga izjednacili, igra nikakva. U Beogradu je utakmica bila ocaj, ali imali su dve sanse u drugom poluvremenu da nas dobiju.

Ma daj bre Toni. Bili bolji u Kardifu a citavu utakmicu su igrali na svojoj polovini. Tacno da mi nismo igrali bog zna sta ali reči da nas je Wels nadigrao je bas skandalozno.  :fantom:

Link to comment

Kako hocete. Samo znam da ce Bane da bude jos tragicniji i sporiji nego sada na SP, a Kolarov sa upitnom svezinom na ozbiljnim tekmama koje se igraju svaka 3-4 dana.

 

+1 

 

Sto je najgore, jedini napadac nam je isto sve sporiji i izgleda da ce da presedi sezonu, a drugi krilni bek nam je brz i nabrijan ali ima dve leve noge i ne zna nista. Dosta je to rupa koje treba pokripiti.

Link to comment

+1 

 

Sto je najgore, jedini napadac nam je isto sve sporiji i izgleda da ce da presedi sezonu, a drugi krilni bek nam je brz i nabrijan ali ima dve leve noge i ne zna nista. Dosta je to rupa koje treba pokripiti.

 

i suker presedeo 97/98, bio rezerva mijatu, a onda u francuskoj prvi strelac, a precka mijat se raspao   -_-

Link to comment

Mi smo u Kardifu igrali dobro prvih 25 minuta i to je to. Nije Vels ekipa koja te nadigra fudbalskim znanjem, nego takticki i trkacki.

 

Nije to toliko vazno. Super je sto konacno licimo na tim, vidi se disciplina, odradjuju se individualni zadaci, dobra nam je kontra. Ali, imamo i realne slabosti, posebno u kreaciji i branjenju kontri. Baneta ce da pokida svaki solidno brz igrac.

 

Po znanju, ovo je slabija reprezentacija nego 2010.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Isti utisak imam, imamo mnogo bolji rezultat u grupi nego igra što nam je, plus nam je grupa, blago rečeno slabija po kvalitetu.

Ni jednu od ovih reprezentacija, Vels, Irska, Austrija, nismo nadigrali igrački. Jeste uspeh što smo se plasirali na završni šampionat, ali nisam optimista. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...