Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Meni je za analogiju poslužila Petkova i Antićeva reprezentacija, obe su dominirale u kvalifikacionoj grupi (Pekov timje valjda primio samo jedan gl tokom kval.ciklusa), a loše su prošle ne Svetskim prvenstvima. Muslin radi dobar posao, ali mislim da nemamo kvalitet da izadjemo iz grupe na prventstvu. jedino da žreb bude baš milostiv 

Постоје и приличне разлике у односу на те две ситуације. за почетак нема Караџића у Савезу, споља гледано чини се да је тамо хаос тамо мањи њего у време његове (страхо)владе. Друго, Шестко је уништио и саму помисао на пролаз у тешкој групи је позивање сина у тим. Група му је била тешка, екипа танка. Миљан II je бушен од оног момента кад је потписао нови масни уговор, и форма тима му је била у паду. Муслин диже форму, играва тим, Кокеза је мање малиган него претходин. Много зависи и од групе, но оно што сам ја гледао по Јужној Америци и Северној/Средњој није нешто да се човек препадне, Бразил не рачунам.  Ниједну утакмицу из Африке и Азије нисам гледао, али не мислим да су они по квалитету нешто разбијају. Чини ми се да жреб треба баш да буде као у Немачкој да се избедачимо.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Htedoh da pomenem Vukića. On je mogao da bude nešto što je danas Tadić. Povrede su ga baš uništile. Pecu sam izdvojio jer je i trčao i gradio. Iako nije ista pozicija, značaj u tadašnjem timu je bio nešto kao Matićev danas.

Link to comment

Petka je zadesio peh, Vidic se povredio pa je tako razbijena najbolja odbrana kvalifikacija. Protiv Holandije je uskocio N.Djordjevic i obrukao se, mislim da je i zamenjen negde pred kraj prvog poluvremena. Atmosfera je takodje otisla u pm pozivanjem sina. Mozda su tada i ocekivanja bila prevelika posto smo dobro odigrali kvalifikacije i bili ispred Spanije. Petko je posle poraza od Holandije promenio sistem, videli smo kako je to islo protiv Argentine. Muslin mi ne deluje kao neko ko ce odustati od svog sistema, koji za sada radi posao. Kako ce to izgledati posle neke nove Holandije videcemo.

Никад ми неће бити јасно како му је пало на памет да Ђорђевић чува бок којим шпарта Робен. И баш смо туда примили гол.

Link to comment

Konobar™ bio najbolji nas igrac na tom prvenstvu, a medju najboljima i u kvalifikacijama. 

Jedna od retkih stvari koja mi se svidja u ovoj deceniji je to sto isluzene rage ne igraju do smrti i s 30% nekadasnje brzine i agilnosti. (Mijatovic, Milosevic, Jokanovic, Djukic, itd.)
 

Mi ni ne znamo kakvi smo, jer ono sto nas ceka na SP je za klasu kvalitetnije od ove kurton grupe koju smo (hvaljen Isus) izvukli. Ja mislim da bi nas i u barazu svako napucao, ovo je valjda bio jedini nacin da se ode. :D  

Link to comment

 

Mi ni ne znamo kakvi smo, jer ono sto nas ceka na SP je za klasu kvalitetnije od ove kurton grupe koju smo (hvaljen Isus) izvukli. Ja mislim da bi nas i u barazu svako napucao, ovo je valjda bio jedini nacin da se ode. :D

 

Vecina ekipa svakako.

Link to comment

"Većina" ekipa koje su u igri za baraž su na nivou 3 i 4 iz naše grupe

Švedska, Severna Irska, Slovačka, Bosna, Grčka, Cg, Island..

 

Biće 1 ili 2 mine u baražu i to je to

Link to comment

Kako su nam preko noci porasla krilca optimizma. :D Ok, pozdravljam.

 

Videcemo ko ce sve biti drugoplasirani, mada to ne bi trebalo da nas interesuje. Po igrama, imali bismo ozbiljne probleme sa Svedjanima, Svajcarcima (Portugalcima), Slovacima, Hrvatima (Turcima, Ukrajincima), Dancima i Grcima.  Sta tek reci za Italijane. Problem bi bio i veci, jer ne bismo bili u tzv povlascenoj grupi prilikom baraza.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Na nepovlascenost u barazu sam i mislio iznad. Sad sam video da smo zamalo zavrsili u 4. sesiru pred zrebanje za ove kvalifikacije, treba napucati koeficijent za kvalifikacije za EP (ako je to kriterijum za sesire, a kontam da jeste) pobedama u sledece dve, i prijateljskim posle njih. Da se ne sekiramo bar tu, i kurta i murta ce ici. :D 

Link to comment

Kako su nam preko noci porasla krilca optimizma. :D Ok, pozdravljam.

 

Videcemo ko ce sve biti drugoplasirani, mada to ne bi trebalo da nas interesuje. Po igrama, imali bismo ozbiljne probleme sa Svedjanima, Svajcarcima (Portugalcima), Slovacima, Hrvatima (Turcima, Ukrajincima), Dancima i Grcima. Sta tek reci za Italijane. Problem bi bio i veci, jer ne bismo bili u tzv povlascenoj grupi prilikom baraza.

Zaboravio su Luksemburg i Finsku. I ono bi nas namucili u barazu.

Link to comment

Zaboravio su Luksemburg i Finsku. I ono bi nas namucili u barazu.

 

Kako bih ti rekao, nas je Vels u obe utakmice nadigrao, a protiv Austrije ovde imali smo vise srece nego pameti.

 

Odbrana sa Kolarovim, Banetom, Rukavinom, Jagosom i Maksimovicem je sve samo ne ozbiljna odbrana.

Link to comment

U jebote Toni Wels nas nadigrao u obe tekme. Ovo ti je za medalju.

 

Dobro, jesi ti gledao utakmice, sanse, kretanje rezultata....Mi smo u Bgd delovali kao nesrecna grupa gradjana protiv Velsa bez Bejla i Robsona Kanua...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...