Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Austrija, Norveska ili Spanija. Zreb u petak u 13.00h u Nionu

 

Ostaje da se vidi da li će biti nosioca. Kod mafije nikada se ne zna.

 

Ne znam kako igraju Austrijanci i Norvežani, ali mi igramo jako loše. Štoperi jako nesigurni, pre svega jer nemaju minute, ali mi se čini da ima i do znanja. Dugo nam nije bila ovako slaba zadnja linija. Čak je i Češkoj to delovalo bolje. Ima i do toga da mi u ovom ciklusu verovatno nastupamo sa najmlađim sastavom, gde većina čine 95' i 96'.

 

I dalje mislim da SMS i Grujić kao tandem teško mogu da igraju zajedno, pogotovo sa Lukićem ili Zdjelarom iza. Mnogo nam je trom vezni red u tom slučaju. Maksimović je tu idealna komponenta.

Link to comment

Misliš kao Stojanović u Sloveniji. Verovatno je i Šporar bio pozivan, možda i igrao. Mrzi me da guglam, ali se ovo dešava u svim nacionalnim timovima.

 

Živković ne igra za A tim, jer nije igrao fudbal skoro godinu dana. Talenat je neupitan i kada  ако počne da igra i pretače talenat u kvalitet, zaigraće za A tim dok kaže keks.

 

 

gde si bre laki, nema te 100 godina na forumu? 

 

 

dobro je ovo za sad. a u ovakvom sistemu najvise toga polazi od ove dvojice u sredini, pa potom od dva spoljna

sve ovo sto se pise o odbrani najpre je do njih, a tek onda do ove trojice pozadi

kad se uigraju matic i grujic na te dve pozicije ima da nas sanjaju nemci, brazilci i ostala boranija

sale bez, ja najpre njih dvojicu vidim kao taj par veznih, ako se grujic razigra u liverpulu i karijera mu krene dalje napred, a matic odrzi visok nivo jos neko vreme, mogli bi mi napokon dugorocno zaliciti na ozbiljnu ekipu.

milojevic i fejsa su dobro odradili posao, tako da imamo i dubinu na tim pozicijama

 

 

 

i da, hvala robiju na ovoj trojici m sto su sad u reprezentaciji :)

Прво, Грујић објективно није тренутно ни пети играч за та два места у средини.  Друго нама да играју Матеус и Нескенс на те две позиције ми нема шансе да доминирамо средином јер имамо једног играча мање. 3-4-3 је потпуно бесмислен систем. Тако ми има да будемо стално без поседа, двефанзиви на контре. А Ћелави ће да притегне ту тројицу позади без дилеме. Ако добијемо Велс у Кардифу и некако са Грузинима извучемо победе, ми смо у Русији.

Link to comment

Ако добијемо Велс у Кардифу и некако са Грузинима извучемо победе, ми смо у Русији.

:0.6:
Link to comment

i to što kažeš

prolupao vasić, ubacila ga amerika u mašinu

:(

Их да заигра Љајић па уз њега Банби™... :lolol:

 

pa sad na tom SP se videlo da ni vida nije ono sto smo umislili

Ка'што Филипинко рече ни у 50 штопера. ^_^

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...