Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Imamo dvojicu u Danskoj, za obojicu nije cudo sto su zavrsili na ovolikom spisku, pretanki smo na tim pozicijama.

Pesica nisam gledao od onog baraza U21 protiv Spanaca, ni u Francuskoj, ni u Atalanti. Tada nije pokazao mnogo toga sem sto je ogulio guzicu od trcanja, uglavnom bez lopte. Sa te strane je ok. S obzirom na gabarite rekao bih da je na spisku kao takticki pogodna rezerva Mitrovicu ako ovaj ne moze. Ne znam sta se desava sa Stojiljkovicem, on bi trebao da nam je drugi najkvalitetniji cf.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

+1

ti dvojica se mislim nesto mozda predomisljaju dal da igraju za novokomponovanu repku juzne pokrajine... mozda imaju ponude koje tesko da mogu lako odbiti?

 

 

 

...poslato sa prinudnog...

Link to comment

Odigrao je prolećnu polusezonu u Anderlehtu prilično solidno, sada je u Sampdoriji, ne znam kakav je tamo.

Не игра. Гледаш ли Сулејманија?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Не игра. Гледаш ли Сулејманија?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ove sezone sam odgledao par puta pregled kola, čini se da drži formu od prošle sezone. Tada je bio više nego solidan u ekipi vicešampiona.

 

 

Prošle sezone je i Aleksić bio solidan u St. Gallenu. Obzirom na to ko je sve pozvan od napadača... Ko je Pešić?

Link to comment

nišlija u atalanti na pozajmici iz tuluza. napravio ime u sheriffu, bio jednu sezonu u jagodini, pa otišao u francusku. 1990 ili 1991. godište

А наши Врцани ћуте! :o

Link to comment

А наши Врцани ћуте! :o

Kakva si ti pokvarena bubasvaba, neverovatno. Smeo bih ruku u vatru da bi bio kvisling za primer da si upao u pravu eru. Crna kosulja godine u wta trci za crnu kosulju godine 1941 bi otisla u prave ruke.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...