Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

-10000

savrseno zasluzena titula grka. svakom su na svakoj tekmi dali makar jedan jebeni gol.

sto mi sa mijatima i dejama i piksama bas i nismo uspevali.

 

Jbg, ta generacija je unistena zabranom igranja internaconalnih meceva. Uopste nije nezamislivo da bismo osvojili prvenstvo Evrope '92 kad je ta ekipa bila u prajmu.

 

Termin "nezasluzena pobeda" priznajem samo ako sudija umesa prste. Uopste ne osporavam da su Grci posteno osvojili turnir, samo - niko nikad nece gledati hajlajtse sa grckim majstorima fudbala 2004, nijedan grcki igrac nije ostao upamcen, njihova igra nije bila inspirativna, lepa ili uzbudljiva. Njima svaka cast, igrali su u skladu sa svojim mogucnostima i pre toga nepostojeci na fudbalskoj mapi Evrope, uspeli su da ostave kakav-takav trag. Ono sto hocu da kazem - ne smatram da mi treba da kopiramo taj put.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Ja samo hocu da gledam fudbal. Milijardu puta mi se ovo vise dopada od Anticeve reprezentacije. Ovo je nas fudbalski DNK.

 

Milijardu? Sa Antićem smo trpali po 3 pa i po 5. Igrali odlično, tečno i efikasno. Šta je to milijardu puta bolje?

Link to comment

To je bilo sa Sestkom, sa Antarom smo u kvalifikacijama igrali gung ho fudbal sa dva spica i dva izrazito ofanzivna krila bez previse obaveza u defanzivi. Od dva igraca koja su morale da drze kompletnu sredinu jedan je bio Milijas. Istina, to nije bio fudbal na gol vise kao ovo sad.

Link to comment

sa antarom smo primili ono bese 1 gol tijekom kvalifikacija?

 

Ne, to je valjda Petković dok je Vidić igrao.

Edit: jednom smo dali i 6.

Edited by Mil@n
Link to comment

dada, rupe u pamcenju :(

 

ma meni je ovo sad dojaja uzbudljivo za gledanje, al kazem, sa ovom obranom bojim se da bilo ko moze da izvede blickrig i napuni nas za par minuta.

Edited by ToniAdams
Link to comment

pa ne treba da kopiramo, al mislim da je igrati u skladu sa mogucnostima upravo kljuc bilo cijeg uspeha.

 

Pa i mi igramo u skladu sa nasim mogucnostima. To sto 1 tim od stotinu mediokritetskih timova koji pokusavaju da igraju autobus osvoji nesto jednom u sto pedeset godina, ne znaci da je pametno igrati tako. Batadjorizam se uostalom pokazao kako se pokazao.

 

Milijardu? Sa Antićem smo trpali po 3 pa i po 5. Igrali odlično, tečno i efikasno. Šta je to milijardu puta bolje?

 

Ne kazem da je bolje, kazem da mi se vise dopada.

Link to comment

dada, rupe u pamcenju :(

 

ma meni je ovo sad dojaja uzbudljivo za gledanje, al kazem, sa ovom obranom bojim se da bilo ko moze da izvede blickrig i napuni nas za par minuta.

 

Pa kad nam je takva odbrana! :D Nemaju ljudi veze, sta im mozes? Upravo zato smo primorani da igramo napad i damo gol vise.

Link to comment

Antic bi daleko doveo tim 2010. da nije bilo penala za Ganu i drugog poluvremena Australije. Bili smo bolji od obe ekipe a Nemacku pobedili. U vreme Antica stadioni su bili puni kad igra Srbija na svakoj utakmici kuci.

Link to comment

dada, rupe u pamcenju :(

 

ma meni je ovo sad dojaja uzbudljivo za gledanje, al kazem, sa ovom obranom bojim se da bilo ko moze da izvede blickrig i napuni nas za par minuta.

 

Stabilizovace se odbrana valjda. Dosta curi zbog neuigranosti (to se bas videlo protiv Austrije), a ne pomaze i sto je u sredini odbrane bio jebeni Mitrodron.

 

Mene vise brine sto mi sa ovakvom postavom ni jedne sekunde nemamo kontrolu utakmice. Odbrana je uvek pod velikim pritiskom, a napred gledamo da ucarimo nesto na kontru.

Link to comment

OK, mozda sam lupio glupost za Antica, uostalom nije ni vazno. Za sada mislim da je Muslin dijametralna suprotnost od bezmudog batadjorizma, to je to, covek ima moju podrsku.

Link to comment

Antic bi daleko doveo tim 2010. da nije bilo penala za Ganu i drugog poluvremena Australije. Bili smo bolji od obe ekipe a Nemacku pobedili. U vreme Antica stadioni su bili puni kad igra Srbija na svakoj utakmici kuci.

Od Gane nikako nismo bili bolji. Ljudi su imali veci posed lopte i više želeli pobedu od nas. Mi smo kAo najvece babe igrali na x iako smo imali nekoliko dobrih sansi u drugom poluvremenu. Na kraju Gana zasluženo pobedila.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...