Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Realno nereseno s Ganom i pobeda nad Australijom koju smo razbili u prvom delu kao retko kog u skorije vreme, sjajnom igrom sa nekoliko stopostotnih sansi. Ali to nam je sto nam je.

 

Grupa na Svetskom je uvek zeznuta, jer igras sa najcesce dve vanevropske ekipe koje idu svom snagom i iznad svojih granica u tim mecevima i jedne vrhunske evropske da joj otkines sta mozes

Edited by W.F.C.
Link to comment

Da nismo gubili utakmice sigurno bi prošli grupu jbg :fantom:

 

Nebitno, Antarina era je jedini dobar period na Terazijama 35,  od potresne oproštajne konferencije Ivice Osima do danas, ne znam kako ste došli do toga da Muslin treba nešto da popravlja u odnosu na Antića. Treba da poništi nerad i neznjanje indijanaca posle Antića, a ako bi ponovio Antarin rezultat to bi bilo 1 malo instant čudo u ovoj situaciji

Link to comment

Ladno je Bane i tada bio najslabiji igrač. Kako se čoveku sve lepo namestilo za sjajnu karijeru.

 

Šta je bilo sa onim levim bekom Obradovićem? Bio je odličan i nestao.

 

Inače, sigurno Muslin zna da je ovih 3-4-3 vrlo rizično, tako da on svesno to gura. Verujem da će uspeti da izgura kvalifikacije.

Link to comment

Bila je opasnija Gana u drugom poluvremenu ako se dobro sećam, pravili su nam dosta problema po krilima pre svega preko Baneta.

 

Ma jok, nisu krstenu sansu napravili do penala. Jedino nesto iz auta kad su pogodili spoljni deo stative, mada to nije bilo tolik0 opasno. Mi smo 11 na 11 odigrali ocajno zbog manjka igraca u sredini, ali smo s igracem manje napravili dve velike sanse (Krasic i Zigic). Utakmica bi zavrsila s realnih 0-0 da tunjavi Kuzmanovic nije ispalio tradicionalni pucanju sopstvenu nogu.

 

Inace, na toj tekmi smo prodali najbolji prekid otkad gledam reprezentaciju, ali ga je upropastio Pantela antifudbalskim prijemom. 

Edited by J.R. Cash
Link to comment

 

 

sadasnja repka lepo izgleda dok igra, al mi je utisak da je one trick pony.

videcemo sta ce biti kad tadic ne bude imao dan.

na stranu sto je odbrana na momente nadrealna, bilo ko uz malo srece moze da nas napuni.

gde si bre laki, nema te 100 godina na forumu? 

 

 

dobro je ovo za sad. a u ovakvom sistemu najvise toga polazi od ove dvojice u sredini, pa potom od dva spoljna

sve ovo sto se pise o odbrani najpre je do njih, a tek onda do ove trojice pozadi

kad se uigraju matic i grujic na te dve pozicije ima da nas sanjaju nemci, brazilci i ostala boranija

sale bez, ja najpre njih dvojicu vidim kao taj par veznih, ako se grujic razigra u liverpulu i karijera mu krene dalje napred, a matic odrzi visok nivo jos neko vreme, mogli bi mi napokon dugorocno zaliciti na ozbiljnu ekipu.

milojevic i fejsa su dobro odradili posao, tako da imamo i dubinu na tim pozicijama

 

 

 

i da, hvala robiju na ovoj trojici m sto su sad u reprezentaciji :)

Link to comment

Ma jok, nisu krstenu sansu napravili do penala. Jedino nesto iz auta kad su pogodili spoljni deo stative, mada to nije bilo tolik0 opasno. Mi smo 11 na 11 odigrali ocajno zbog manjka igraca u sredini, ali smo s igracem manje napravili dve velike sanse (Krasic i Zigic). Utakmica bi zavrsila s realnih 0-0 da tunjavi Kuzmanovic nije ispalio tradicionalni pucanju sopstvenu nogu.

 

Inace, na toj tekmi smo prodali najbolji prekid otkad gledam reprezentaciju, ali ga je upropastio Pantela antifudbalskim prijemom. 

 

Jebem li ga, onda se ne sećam dobro. Meni je utisak bio sa te tekme da sam se nekako više bojao kad god neko njihov dobije loptu na krilu nego taj penal što smo napravili.

Link to comment

Ladno je Bane i tada bio najslabiji igrač. Kako se čoveku sve lepo namestilo za sjajnu karijeru.

 

tu se pre godinu i po dana pricalo da nema boljeg beka na svetu  :fantom:

Link to comment

Inace, na toj tekmi smo prodali najbolji prekid otkad gledam reprezentaciju, ali ga je upropastio Pantela antifudbalskim prijemom. 

 

Secam se ovoga, ni dan danas ne verujem da smo mi uopste bili u stanju tako nesto da odigramo.  :D

 

Inace ono sto me najvise nervira trenutno kod igre reprezentacije, mi povedemo i sad treba malo uspostaviti kontrolu, a nama recimo Austrija dok su gubili dodje do 16m u 2 pasa bez pritiska i onda nastaje blaga panika...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...