Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Od Gane nikako nismo bili bolji. Ljudi su imali veci posed lopte i više želeli pobedu od nas. Mi smo kAo najvece babe igrali na x iako smo imali nekoliko dobrih sansi u drugom poluvremenu. Na kraju Gana zasluženo pobedila.

 

Gledao sam bas slucajno highlightse mnogih tekmi sa tog prvenstva pre izvesnog vremena. Samo Gyan je mogao dati jos jedno  2 komada.

Doduse Srbiji je iskljucen neko, ne secam se ko

Edited by Giggsy
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Spominje se i neka prijateljska protiv SIrske u paketu sa gostovanjem Velsu u novembru, to bi bila lepa prilika da Muslinko isproba jos neke igrace na problematicnim pozicijama u timu. Da se napravi kostur od 16 - 18 igraca koji bi izneli kvalifikacije i eventualno Rusiju. Upada mi u oci da je tim dosta iskusan, Mitar je otprilike najmladji u prvih 11 a ima 22 god. Mogo bi neko iz mlade da se prikljuci, umesto da se kurcimo uspesima mladjih selekcija i prodajom dece.

 

 

Zanimljiva izjava Pikseta o Maradoni i cetvrtfinalu sa Argentinom 1990.

 

Edited by W.F.C.
Link to comment

 

 

 

Zanimljiva izjava Pikseta o Maradoni i cetvrtfinalu sa Argentinom 1990.

 

Neverovatno  koliko je puta Piksi u karijeri prodao taj laznjak, jednom cini mi se i protiv Zvezde ;91

Link to comment

Novembar u Norveškoj i to revanš. Igrački teško da je moglo bolje, ali nikako ovo neće biti lako. Ono što sam malo pročitao i dobio par informacija, Norvežani deluju prilično uigrani sa malo promena u sastavu. Ono što je takođe dobro je što kod njih se sezona završava i generalno bi igrači trebali biti umorni i van forme. Pored Odegaarda, dobar je Elyounoussi (makar prema onome što mi je drugar rekao, jer imam premali uzorak), prošle godine najbolji igrač Moldea u finoj evropskoj kampanji koja je potrajala i do proleća. Njihova A repka ima meč u Češkoj u novembru.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...