Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

До јаја си духовит.  :fantom:

После други пут одгледане утакмице, чини ми се да оно што игра Рукавина може Лазар да покрије без икаквих проблема, успут може да веже и њихове офанзивне играче макар мало и олакша ситуацију тој двојици везних играча. Матић ће ту да донесе побољшање, али опет ћемо да имао озбиљних проблема да изнесемо лопту из наше трећине кад смо под притиском. Но, ако Ћелави затегне позади нема кога да се плашимо у овој нашој групи. Велшанима уопште не одговара како ми играмо и изгледа ми да ћемо ми њих у новембру да скоро па елиминишемо кад их победимо. Остаје нам проблем Гурзија, тамо и код нас, јер овакав тим са њима има највише да се мучи. Мустафа је стандардан Мустафа, увек виси гол кад му неко шутне из далека. 

Ne vjerujem da ce Muslinu ikad igrati neko takav po strani. To ce uvijek biti bek koji ima ofanzivne karakteristike. Mislim, slazem se da treba bolje rjesenje od Rukavine, ali mislim da to moze eventualno da bude neko tipa Basta, Tomovic ili neko treci takav. 

 

Ne znam sto Maksimovic nije poceo, iako je bez utakmica bolji je od Mitrovica, a plus jedini ima visegodisnje iskustvo igranja sa 3 u odbrani [i u takvoj odbrani je postao jedan od najboljih stopera u Italiji]. 

Link to comment

Nisu to nikakvi egzaktni podaci, vec plastican prikaz dokle se dodje sa izlivom navijastva u mozak, upokovanog u kvazi objektivan pristup. 

 

 

До јаја си духовит.  :fantom:

После други пут одгледане утакмице, чини ми се да оно што игра Рукавина може Лазар да покрије без икаквих проблема, успут може да веже и њихове офанзивне играче макар мало и олакша ситуацију тој двојици везних играча. Матић ће ту да донесе побољшање, али опет ћемо да имао озбиљних проблема да изнесемо лопту из наше трећине кад смо под притиском. Но, ако Ћелави затегне позади нема кога да се плашимо у овој нашој групи. Велшанима уопште не одговара како ми играмо и изгледа ми да ћемо ми њих у новембру да скоро па елиминишемо кад их победимо. Остаје нам проблем Гурзија, тамо и код нас, јер овакав тим са њима има највише да се мучи. Мустафа је стандардан Мустафа, увек виси гол кад му неко шутне из далека. 

da je igrao bambi imali bi 9 bodova :P

- koji lazar, markec?

- on je kod brendana u liverpulu to igrao ako se dobro sećam, bezuspešno nema dribling ni naročiti centaršut ali ima bolju realizaciju od rukavine, doduše i slabiji je u odbrani

- bolje bi bili koristiti pravog rbw poput baste ali se on i musli amirišu nešto a i već ima 32 godine

- 3 opcija je lazović, on to igra u đenovi kada igraju u sistemu 3-5-2, ne dobija kartone ali mu je učinak tek 1 asistencija u 6 tekmi ove sezone, kako na sbb-u nema žabarske lige amogu da procenim gde je u odnosu na markeca i rukavinu 

Link to comment

30 golova palo u nasoj grupi na 9 dosadasnjih utakmica, prosek od preko 3 gola po utakmici, od toga samo na nase tri utakmice 12

Edited by W.F.C.
Link to comment

Ja samo hocu da gledam fudbal. Milijardu puta mi se ovo vise dopada od Anticeve reprezentacije. Ovo je nas fudbalski DNK.

 

Ja ne bih rekao da jeste, iako bismo svi voleli da je tako. Evropski Brazilci i te munje, to vise ne postoji, nas trenutni DNK je krljacki fudbal sa 6 defanzivaca i 4 zadnja vezna, WBA fazon. Proteklih godina na jednog Tadica izbacimo bar pet Duljaja.

 

Ali da je zabavno za gledanje - svakako, nadajmo se da ce i potrajati.

Link to comment

I da - vise vredi to sto smo mi imali Piksija, Jugovica, Mijata, Deja i Milinka Pantica nego sto su Grci osvojili jedno prvenstvo Evrope. Fudbal je pre svega igra. Kenja mi se od takvih timova i takvih trenera.

Link to comment

I da - vise vredi to sto smo mi imali Piksija, Jugovica, Mijata, Deja i Milinka Pantica nego sto su Grci osvojili jedno prvenstvo Evrope. Fudbal je pre svega igra. Kenja mi se od takvih timova i takvih trenera.

nemoj :D

 

Plus, to sto trenutno igramo na puno golova je vise pokazatelj da nesto ne stima, nego da sve ide po planu. Muslin ce svakako gledati da stabilizuje to i igrace se na malo golova.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

I da - vise vredi to sto smo mi imali Piksija, Jugovica, Mijata, Deja i Milinka Pantica nego sto su Grci osvojili jedno prvenstvo Evrope. Fudbal je pre svega igra. Kenja mi se od takvih timova i takvih trenera.

-10000

savrseno zasluzena titula grka. svakom su na svakoj tekmi dali makar jedan jebeni gol.

sto mi sa mijatima i dejama i piksama bas i nismo uspevali.

 

sadasnja repka lepo izgleda dok igra, al mi je utisak da je one trick pony.

videcemo sta ce biti kad tadic ne bude imao dan.

na stranu sto je odbrana na momente nadrealna, bilo ko uz malo srece moze da nas napuni.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...