Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Aj da ipak ne poredimo osminu finala SP protiv Spanije sa kvalama protiv Austrije. To sto je Piksi tada odigrao niko ni blizu nije prisao u bitnom mecu.

 

Krasic i Stojke protiv Nemaca su bili nestvarno dobri, u rangu ovih sto ih nabrajate.

 

Edit: Najblizi Piksiju protiv Spanije je Piksi protiv Argentine, ali su tu promasen penal i poraz sjebali utisak.

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

Bilo je slučajeva da pojedinac iskoči na nekoj utakmici, ali da je reprezentacija u kontinuitetu 1 man show, to još nije bilo

 

Ova grupa građana bez Tadića ne bi dobila ni Moldaviju

Link to comment

dejo protiv svedske 3:4 mislim da je 1991 bilo, jos bolji je bio protiv slovacke u beogradu u kvalifikacijama za sp 1998

dzaja protiv nemacke, polufinale ep 1976

Link to comment

Хоће ли неко да га спусти тамо где треба да буде? Три дана на је забављао сад је постало јааако досадно. :yawn2:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kakav si ti to poručnik tužibaba, nikad vojnik o tebe.

Link to comment

Jedno divno veče na Marakani. Rodio se Piksi, rodila se igra, još samo da porodimo odbranu. Nemamo mi gde više. Dno smo dotakli. Od kukanja vise nema nista. Da podrzimo ove decake, pa ako se izgradi kult reprezentacije - izgradi. Ako ne, valjda će makar da odu na to SP.

Tadić me bukvalno "ukrao". Ne pamtim da neko od naših tako jeste. Zapravo, ja se i ne secam da je neko nekada, odigrao slican meč za reprezentaciju.

Piksi protiv Španije, ali je to bilo jako, jako davno i nije to bila bas ovakva dominacija.

Bez greške bogotac. Sve je prošao, sve je sačuvao, svakog igrača pogodio.

 

Crni Dimitrije ti si neki vrlo euforičan tip i vrlo malo ti je potrebno da padneš u to stanje. Porediti ovu smešnu Austriju i igru Tadića sa Špancima u osmini finala na mundijalu i učinak Piksija na toj utakmici i čak prednost dati Tadiću samo govori koliko nemaš pojma o čemu pišeš.

Link to comment

Jel ono beše Ćurčić bio rekao Tadić ne zaslužuje mesto, tako nešto?

 

Jeste, on i Savo. Inace, Savo ima 100% uspesnosti odabira pogresne strane u nekom fudbalskom konfliktu.

Link to comment

pa s obzirom na učinak tadića u kval. za sp 2014 i ep 2016 - 17 utakmica 2 gola i 3 asistencije tada nije delovalo da mnogo gubimo, druga stvar je što on danas igra u životnoj formi poput krasića i laneta 2008/09 , ostaje da se vidi koliko će to potrajati ova dvojica su se raspala baš uoči sp u j. africi kada su nam bili najpotrebniji...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...