Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Jel gledao neko ozbiljnije tog spajaru u francuskoj? On tamo nešto beše dominira? Kontam da uparimo njega i nastasića, ne mož biti mnogo gore a fin je zalog za budućnost.

Jedino što je matija kljakav u pm :(

Link to comment

Zbog ovog je komotno mogao da popije direktan crveni.

Tacno tako.  On ovo sme i zeli da radi kada igra za reprezentaciju, pogotovo u Beogradu jer za prostakluke i mangupiranje se ovde jos uvek dobija +.  Na "Emiratima" je, s druge strane, manji od makovog zrna i good boy.

Link to comment

Zbog ovog je komotno mogao da popije direktan crveni.

Kako se tačno dogodilo to da su ljudi na ovom forumu počeli da me shvataju suviše ozbiljno? Da sam juče umro...:(

Link to comment

Ми немамо селектора који може да има ауторитет у односу на играче и то је највећи проблем наше репрезентације. То је као кад би на школски час наставнику дошао директор и рекао: "само ти, колега, ради свој посао али да ти кажем да мали Фејса и мали Томовић морају имати тројке на крају полугодишта." Е онда најбогатија дјеца у разреду почну да раде шта хоће и како хоће пошто виде да је наставник небитан и промјењив фактор. Часови постају хаотични, резултата нема и нико не оде на општинско такмичење. Директор незадовољан радом наставника се одлучи да отпусти истог, доведе се нови и опет испочетка.

Link to comment

Ja bih digao obadve za zakironija ako ga simović i đorđe smene.

Van tog očigčednog izbora nem pojma...sumnjam da ćemo se usrećiti kako god, nije ni ovako sa ćurčarom neka prevelika šteta.

 

ne pratiš dovoljno temu fk partizan. ja odavno ne tražim kizinu smenu. prati pažljivije topike  :fantom:

Link to comment

Tacno tako.  On ovo sme i zeli da radi kada igra za reprezentaciju, pogotovo u Beogradu jer za prostakluke i mangupiranje se ovde jos uvek dobija +.  Na "Emiratima" je, s druge strane, manji od makovog zrna i good boy.

 

 

Ми немамо селектора који може да има ауторитет у односу на играче и то је највећи проблем наше репрезентације. То је као кад би на школски час наставнику дошао директор и рекао: "само ти, колега, ради свој посао али да ти кажем да мали Фејса и мали Томовић морају имати тројке на крају полугодишта." Е онда најбогатија дјеца у разреду почну да раде шта хоће и како хоће пошто виде да је наставник небитан и промјењив фактор. Часови постају хаотични, резултата нема и нико не оде на општинско такмичење. Директор незадовољан радом наставника се одлучи да отпусти истог, доведе се нови и опет испочетка.

 

+1

 

uvek ista priča, samo se epizodisti (selektori) menjaju.

Link to comment

sta li treba da se desi da bi prestalo ozbiljno da se prica o timu koji igra za nasu fudbalsku reprezentaciju, o selektoru i o tome sta ce biti u buducnosti? ja nisam bas ispratio ove kvalifikacije, ali danasnji pogled na tabelu mi je objasnio da je stanje redovno. sanse za sledece svetsko su nam 10% max 

Link to comment

+1

 

Još pričaju kako će da iskoriste ovo što ih je kao malo krenulo kao zalet za sledeće kvalifikacije i onda dvojica lidera šabalukom sami sebe diskvalifikuju sa prve utakmice tih sledećih kvalifikacija. Nemaju ljudi jednostavno nikakav osećaj odgovornosti kad igraju za reprezentaciju, što naravno i ne čudi kada se uzme u obzir dilentantizam onih koji treba sa zavedu red menju njima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...