Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Kahriman je odlican golman koji brani najvecu promaju ispred sebe u ligi. Golmani koji brane iza timova koji se u 90% vremena brane sa 10 igraca protiv svakog iole ozbiljnijeg tima morali bi da budu bas veliki, veliki talenti da bi mogli da se oprobaju u reprezentaciji. Mada, u sutini nije ni bitno, gol reprezentacije najverovatnije nece braniti niko osim Stojketa i Rajka jos dugo vremena.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Kahriman je odlican golman koji brani najvecu promaju ispred sebe u ligi. Golmani koji brane iza timova koji se u 90% vremena brane sa 10 igraca protiv svakog iole ozbiljnijeg tima morali bi da budu bas veliki, veliki talenti da bi mogli da se oprobaju u reprezentaciji. Mada, u sutini nije ni bitno, gol reprezentacije najverovatnije nece braniti niko osim Stojketa i Rajka jos dugo vremena.

Kako golman koji ima 2,3 suta po mecu a pritom primi 10 golova u ovoj nasoj ligi moze da se pozove u reprezentaciju, a neko ko primi 5 za 17 kola ne moze?
Link to comment

Da se nadovezem na Harpera, golman niskog Radnickog brani u timu koji je na 17 utakmica dao 14 golova ui primio 7 i pri tome pobedio u samo 7 utakmica, u 7 igrao nereseno i 3 izgubio.  Po broju datih golova spadaju medju 4 najgora tima u ligi, a po broju primljenih su najbolji.  Od timova iz gornjeg dela tabele uspeli su da pobede samo Cukaricki.  Ovi podaci skupa ukazuju na to da u Radnickom igraci uglavnom utakmice provode ispred svog gola, braneci se "autobus" taktikom.  Ne osporavam kvalitete golmana Radnickog, ali sa timom koji igra striktno odbrambeno tesko je proceniti koliko je golman zasluzan za mali broj primljenih golova.

Link to comment

Da se nadovezem na Harpera, golman niskog Radnickog brani u timu koji je na 17 utakmica dao 14 golova ui primio 7 i pri tome pobedio u samo 7 utakmica, u 7 igrao nereseno i 3 izgubio.  Po broju datih golova spadaju medju 4 najgora tima u ligi, a po broju primljenih su najbolji.  Od timova iz gornjeg dela tabele uspeli su da pobede samo Cukaricki.  Ovi podaci skupa ukazuju na to da u Radnickom igraci uglavnom utakmice provode ispred svog gola, braneci se "autobus" taktikom.  Ne osporavam kvalitete golmana Radnickog, ali sa timom koji igra striktno odbrambeno tesko je proceniti koliko je golman zasluzan za mali broj primljenih golova.

Jos kad bi pogledao neki mec Radnickog nekada, za promenu...

Link to comment

I Kahriman i Dmitrović su pozvani po automatizmu, jer su već u sistemu reprezentacije, a ne zbog neke sjajne forme. O Rajkovićevoj formi da ne pričamo

 

Mada je Kahriman primio samo 6 golova u prvenstvu i imao 6 klin šitova od 10 utakmica, ali bio je u boljoj formi u avgustu - septembru

Edited by levi
Link to comment

О чему се овде расправља, да ли звати Кахримана или Нишлију Јовановића :lol:

Кад би нам највећи проблем био избор резервног голмана, гдје би нам био крај.

Link to comment

О чему се овде расправља, да ли звати Кахримана или Нишлију Јовановића :lol:

Кад би нам највећи проблем био избор резервног голмана, гдје би нам био крај.

Meni nije jasno kako se ne vodi diskusija na:zasto nije pozvan 1 Ljubo Fejsa

Link to comment

Kako golman koji ima 2,3 suta po mecu a pritom primi 10 golova u ovoj nasoj ligi moze da se pozove u reprezentaciju, a neko ko primi 5 za 17 kola ne moze?

 

Napisao sam zasto, statistika nema nikakve veze s tim. I uopste nemam zelju da se o ovome raspravljam jer je savrseno nebitno. neka bude da je trebalo da bude pozvan taj vas Jovanovic i sve OK, sto se mene tice. Samo ne morate bas zbog svega i svacega da razmahujete lokal-patriotizmom i recenicama tipa "niko ne gleda juznije od Beograda" na topiku o fudbalskoj reprezentaciji Srbije. Za takve stavove imate topik gore na drustvu, ne morate da smarate s tim i na sportu. 

Link to comment

nijedan od njih ne treba da bude pozvan. ali ako se vec casti neki golman iz domaceg prvenstva, zar nije logicnije da bude pozvan onaj koji je najvise pokazao a ne jebeni kahriman?

znam da je svaka normalna rasprava u vezi nase reprezentacije u startu promasena, ali ajde.

Link to comment

Kahriman malo pokazao? Iznenađujuće je bio dobar do sada. Ni jedan gol nakon njegovog kiksa, puno dobrih odbrana i istrčavanja. Tačno, očajan je u pas igri. Broj primljenih golova nikada ne može odrediti kvalitet golmana, pa čak ni broj odbrana, već težina intervencija, refleski, rad nogu, pažnja, sklonost kiksevima...

Link to comment

nijedan od njih ne treba da bude pozvan. ali ako se vec casti neki golman iz domaceg prvenstva, zar nije logicnije da bude pozvan onaj koji je najvise pokazao a ne jebeni kahriman?

znam da je svaka normalna rasprava u vezi nase reprezentacije u startu promasena, ali ajde.

 

Taj jebeni Kahriman (sad mi je bas drago sto je pozvan on a ne jebeni golman jebenog Radnickog iz NIsa, iako me nije zanimalo dok nisam procitao ovaj post) je na golu ekipe koja dominira bez presedana srpskim prvenstvom. Jebeni Kahriman je takodje jos kao omladinac branio na reprezetativnim akcijama i bio vidjen kao ozbiljan talenat.

 

Mislim, cemu ovakve stvari, ovakvi tekstovi i ovakve kvalifikacije na racun sasvim kvalitetnog golmana?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...